Vakar ceļā uz Rīgu es aizstāvēju mazu meiteni, bet vai es rīkojos pareizi?

26.11.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Saku meitenītei `Saprati, kā ir jāatbild?` Tālākais brauciens noritēja klusām, kāpjot no vilciena ārā, es zēnam pakratīju pirkstu, viņš izskatījās sabijies.

Atnācu mājas. Zinu, ka rīkojos nepareizi, bet šim zēnam nav nekādas sirdsapziņas un viņš pēc aizrādīšanas būtu turpinājis to visu. Es neesmu radusi apvainot vai aizvainot kādu, pat ja ir pelnījis, mani moka sirdsapziņa par to. Kā jūs domājat vai es rīkojos pareizi? Ja nav grūti, padalies ar šo rakstu! Vēlos dzirdēt jūsu viedokļus!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [7]

19:04 26.11.2017valda esmane
Jūs rīkojāties pareizi.
19:22 26.11.2017Aivars Kukličs, 64.g
Šalom!

,,Ja tu redzi cilvēku ļaunu darot un tu viņu nepamācīsi, viņš tad gan nomirs savos grēkos, bet viņa asinis Es atprasīšu no tevi. Bet ja tu būsi viņu ,,pamācījis" un viņš turpinās grēkot, tad viņš nomirs savos grēkos, unviņa asinis Es no tevis neatprasīšu. ( pravietis Ecechēlija)

Tas bija jādara skolotājai, tu izdarīji viņas mājas darbu.
Svētības tev!
19:54 26.11.2017Dace Zemniete
Ļoti pareizi. Malacis. Tikai tāpēc ka reti kad atrodas kāds kurš vājākos aizstāv, sīkie šādi rīkojās publiskās vietās un nemaz nekaunas, jo neviens tā pat neko nesaka bet draugu priekšā baigais varonis jūtās.
Mani sen atpakaļ 2 puišeļi ap gadiem 9-11 apsaukāja. Stāvēju uz perona un gaidīju vilcienu. Sīkaļas sēdēja zem jumtiņa un uz abiem vilka 1 cigareti. Par maz ar to ka nemaz nekaunas pīpēt pieaugušā klātbūtnē bet arī sāka mani apsaukāt ar visiem sev zināmajiem lamu vārdiem. Tad 1 nometa izsmēķi man pie kājām un pateica lai nodzēšu. Pacēlu, piegāju pie abiem nu jau bālajiem un aiz bailēm sastingušajiem puišeļiem un nodzēsu cigareti uz viena baltajām biksēm. Dzēsu ilgi un skatījos viņu bailēs izvalbītajās acīs. Cerams tie šmurguļi mācību guva. Vai tiešām tagad vairs pieklājību pret līdzcilvēkiem nemaz nemāca?
22:01 26.11.2017Aija Ligere
Man patika. Ja es kā skolotāja būtu šādu "audzināšanas sesiju"veikusi,droši vien no darba atlaistu...😐. Bet privātpersona,kura norāda,kur sūdiņiem vieta..respekt👍
22:22 26.11.2017Linda Vītiņa
Žēl, ka skolotāja bija tik iműna! Bet ar Jums un sirdsapziņu viss ir vairāk nekā kārtībā! Vairāk tädu cilvēku sabiedrībā!
03:27 27.11.2017Dace Slotini
Loti pareizi,pieaugusiem jaiejaucas redzot un dzirdot.Berni var but nezeligi nepadomajot ka jutas abizotais berns.Respekt!
08:14 27.03.2018Guntars Bečers
Jūs rīkojāties pilnīgi pareizi.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • gangnam.lv