Šis aizvainotais šoferis izdomāja lielisku plānu, kā atriebties ceļu policijai! 

27.10.2017

Viens ceļu policists nolēma man uzlikt sodu, turklāt tas viss norisinājās pie manām mājām. Piekasījās pie visa - fāres nav piemērotas, drošības josta nav uzlikta utt. Neiepatikos viņam nezin kāpēc. Katru rītu, izbraucot no pagalma uz ceļa, es vienmēr tiku apstādināts. Turklāt vienmēr bija viens un tas pats policists.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Rīts man vienmēr sākās ar apturēšanu un kukuļa došanu. Pēkšņi tas policists pazuda. Es paņēmu atvaļinājumu uz pāris nedēļām un izstrādāju lielisku atriebības plānu. Katru rītu es izgāju pagalmā ar kauliem. Visi pagalma suņi (kādi 10) jūtot kaulu smaržu skrēja pie manis.

Es ar prieku tos baroju, bet pirms devu viņiem kauliņus es viņiem priekšā māju ar strīpainu koku (paņēmu no kaimiņa - bijušā policista).
Visi skatījās uz mani, kā uz idiotu, bet rezultāts bija tā vērts. Tā es turpināju desmit dienas. Starp citu, ceru, ka visi zina, kas ir nosacītais reflekss? Tad lūk, pēc pāris dienām šis naudas mīļotais parādījās atkal. No rīta es ar prieku apsēdos uz palodzes ar rīta kafiju un kļuvu par koncerta liecinieku. Šis pats policists iziet uz ceļa ar savu mietu, bet viņam virsū ar priecīgu riešanu metas virsū suņi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv