Mājas līdzekļi zarnu trakta attīrīšanai

29.10.2017

Zarnu trakts ietilpst gremošanas sistēmas sastāvā un ir atbildīgs par ūdens, sāls, vitamīnu un barības vielu izdabūšanu no barības vielām, kuras nav pārstrādājušās tievajā zarnā, un cieto atkritumu izvadīšanu no organisma.

Bet, kad zarnu trakts nefunkcionē tā, kā vajadzētu, tas sāk toksīnus absorbēt nevis izvadīt no organisma, tādējādi izsaucot tādas problēmas, kā galvas sāpes, vēdera uzpūšanās, aizcietējumi, ķermeņa svara palielināšanās, enerģijas trūkums, nogurums un hroniskas slimības.

Šīs problēmas var izsaukt arī produktu nepārstrādāšana (vairums produktu, ko mēs ēdam, satur piedevas, konservantus un citas ķīmiskas vielas), kas noved pie gļotu uzkrāšanās resnajā zarnā un veido organismu indējošus toksīnus.

Ar zarnu trakta tīrīšanu jūs varat atbrīvoties no kaitīgajiem toksīniem un palīdzēt labajām zarnu baktērijām. Tīrīšana papildinās jūsu enerģijas krājumus un palīdzēs organismam uzsūkt barības vielas un vitamīnus. Ir daudz zarnu trakta tīrīšanas veidu, bet daudzi par pašiem labākajiem uzskata vienkāršos un dabiskos mājās pieejamos līdzekļus.

Lūk, 5 labākie mājās pieejamie līdzekļi zarnu tīrīšanai. Bet pirms attīrīšanas programmas uzsākšanas noteikti pakonsultējieties ar ārstu, īpaši, ja lietojiet kādas zāles vai esiet apslimis.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Ūdens
Pats labākais, ko jūs varat izdarīt zarnu trakta attīrīšanai, ir izdzert daudz ūdens. Nepieciešams izdzert vismaz 10 līdz 12 glāzes ūdens dienā. Regulāra ūdens dzeršana `ieeļļos` jūsu ķermeni un atjaunos šķidrumu, kas ir pašas nepieciešamākās lietas toksīnu un atkritumu dabiskā izvadē no organisma.

Ūdens stimulēs peristaltisko darbību, palīdzot pārtikai virzīties pa gremošanas sistēmu. Bez ūdens varat lietot svaigas augļu un dārzeņu sulas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv