Avārija Jelgavā uz Lielupes tilta: cietušas 9 automašīnas

31.10.2017

Šorīt 2017. gada 31. oktobrī vairāku satiksmes negadījumu dēļ bijusi apgrūtināta satiksme Jelgavā. Uz Lielupes tilta izveidojies pamatīgs sastrēgums, līdz pat Dambja ielai. Arī citviet pilsētā notikušas avārijas, kas apgrūtina satiksmi.

 

Avots

Raksta turpinājums
Ceļu satiksmes negadījumā iesaistītas deviņas automašīnas, un uz tilta bloķēta satiksme abās joslās virzienā uz centru. Negadījuma vietā strādā policija, un satiksme tiek organizēta pa pretējā virziena braukšanas joslu. Līdz ar to uz Lielās ielas veidojas sastrēgumi līdz pat Dambja ielai.
Pašvaldības Operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons portālam www.jelgavasvestnesis.lv pastāstīja, ka šorīt negadījums noticis arī Ozolniekos, kur smagā automašīna saslīdējusi uz Iecavas tilta un bija bloķējusi brauktuvi. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka satiksme tur atjaunota. Satiksme avārijas dēļ ierobežota arī uz Lietuvas šosejas gaisa pārvada, un tviterī parādās informācija, ka arī uz apvedceļa tilta pār Lielupi notikušas avārijas. Valsts policija norāda, ka no rīta uz ielām un ceļiem ir apledojums, un īpaši uzmanīgi jābrauc pār tiltiem – šorīt Jelgavā un tuvākajā apkaimē fiksētas jau vairākas avārijas.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv