Tieši pirms gada es aizgāju no savas sievas. Pametu viņu, jo...

04.11.2017

`Tieši pirms gada es aizgāju no savas sievas. Pametu viņu, jo iepazinos ar jaunu un seksuālu meiteni, kas man dāvāja baudu, ko sen jau nebija dāvājusi sieva. Viņa bija palikusi raupja burtiskā nozīmē, celulīts, strijas, nokarājies vēders...

 

 

Raksta turpinājums
Sieva aizmirsa par kosmētiku, pārstāja kopt matus, un vēl ievēroju, ka viņa diezgan bieži smaržo pēc sviedriem.Viņa pārstāja darīt elementāras lietas: krāsot nagus, skūt kājas, staigāja bez krūštura, tādēļ krūtis nokarājās... Visas šīs lietas mani ļoti negatīvi ietekmēja. Es vairs neredzēju to sievieti, kuru iemīlēju. Un es aizgāju.
Šodien, tieši gadu pēc mūsu šķiršanās, es satiku savu bijušo sievu. Un neticēju savām acīm: viņa tik labi izskatījās! Skaista, sakopta, ar slaidu seksuālu augumu, tērpusies pieguļošā kleitā... Nevar būt! Es atteicos tam ticēt.

Viņa nemaz neizskatījās pēc trīs bērnu mātes (manu bērnu) un es aizdomājos, kā gan viss bija noticis. Laikam tad, kad viņa bija kopā ar mani, viņai neatlika laika trenažieru zālei, jo visu laiku viņa veltīja man un mūsu bērniem! Varbūt arī krūšturi nenēsāja tāpēc, ka nebija laika ņemties ar sīkumiem, jo vajadzēja barot bērnus?
Varbūt viņa neskuva kājas un neplūkāja uzacis, jo viņai bija jāgatavo, jāmazgā, jāsatīra pēc mums visiem? Varbūt viņa bija laimīga tādā veidā? Viņa vienmēr sapņoja par lielu un stipru ģimeni, vienmēr centās par kādu rūpēties. Laikam viņas dzīve bija brīnišķīga, tikai es to nespēju novērtēt...

Gribu pateikt tikai vienu: es zinu, kas ir īsta sieviete mājās, un es viņu palaidu garām, pazaudēju cilvēku, kurš bija mana īstā laime.
Es nomainīju iekšējo skaistumu pret ārišķību. Bet viņa satika cilvēku, kurš pret viņu neizturējās kā pret kalponi, un viņai bija laiks parūpēties arī par sevi. Tagad jau par vēlu kaut ko mainīt...`

Katru reizi, kad tu domā, ka kāds neattaisno tavas cerības, vienkārši ieskaties sevī un padomā, par to, ko dod tu. Vai tieši šobrīd tu nepieļauj kļūdu? Ja neesi vēl īsti pārliecināts, tad pacenties tuvajam cilvēkam izdarīt kaut ko patīkamu. Jo ātrāk, jo labāk!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv