Man bija viņas bija divas: gan sieva, gan mīļākā. Es krāpu viņas abas, bet vēlāk ...  

05.11.2017

Sieva matus savāca astē, tā lai nelīstu acīs, šķīvī, bērnu sejās. Mājās viņa vilka mīkstas treniņbikses un platu T-kreklu, kurā ir ērti stāvēt pie plīts, mazgāt veļu un slaucīt grīdas.


Tikai uz svētkiem, sieva vilka blūzi, svārkus, lika ausīs skaistus auskarus, ap kaklu kāra kaklarotas, ņēma bērnus un devās uz kaut kādiem festivāliem. Bez manis. Man nepatika tāda veida pasākumi un darba nedēļas laikā biju noguris. Nu varbūt nemaz nebiju tik noguris, bet tā bija lieliska atruna ģimenei. Pavadot viņus, es radu sevī spēkus, lai dotos pie viņas, pie savas mīļākās. Jā, es krāpu savu sievu!

Raksta turpinājums - lapa #1
Mīļākā vienmēr bija ar izlaistiem matiem. Tie netraucēja viņai un nevienam citam. Bērnu viņai nebija, mājsaimniecības nekādas arī nē. Mājās viņa staigāja skaistā, vaļīgā halātiņā, bet visbiežāk vienkārši mežģīņu apakšveļā. Viņa nekad un nekur nesteidzās. Viņas uzmanību nekas neatņēma no manis.
Sieva bija no tām, kura marinēja tomātus un gurķus. Simtiem burku vasarā. Tāpēc, ka bez tām es nesēžos pie galda. Viņa ir no tām, kas rūpīgi lipina pelmeņus, cep pankūkas, plācenīšus, ziemā simtiem, jo man tie ļoti garšo un ģimeni vajag ar kaut ko barot.

Ar mīļāko, pusdienlaikā, mēs bieži vien apmeklējam kādu suši kafejnīcu. Viņai patīk viss `eksotiskais`. Un ar viņas palīdzību, es esmu iemācījies izmantot tos kociņus.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv