Burve pastāstija, kādēļ nedrīkst žēloties par dzīvi. Šis rituāls palīdzēs izkļūt...

08.11.2017

Ir viens ticams veids, kā kļūt laimīgākam! mana draudzene agrāk bieži devās pēc padoma pie zīlnieces. Sarežģītās dzīves situācijās viņai bija grūtības ar izvēles izdarīšanu, bet sveša cilvēki norādījumi brīnumainā veidā viņai palīdzēja. Savāda rakstura īpašība, bet mēs taču esam tik dažādi...

Raksta turpinājums - lapa #1
Kāda seansa laikā zīlniece apjautājās Dašai (tā sauc draudzeni): kad tu pēdējo reizi esi izdarījusi pateicības rituālu? Jo vairāk tu žēlojies, jo vairāk tavas dzīves enerģijas aiziet. izbeidz žēloties un redzēsi, ka nāks labāki laiki.`

Daša apjuka. Tad zīlniece teica: `Izvēlies vienu konkrētu stundu tuvākajā svētdienā pateicības rituālam. Uz papīra lapas uzraksti visu, par ko vari pateikt patiesu paldies. Tā ir ļoti spēcīga maģiska pieredze. No pateicības aizsākas jauna dzīve, jauns liktenis. ja šādu rituālu atkārto katru nedēļu, var kļūt par laimīgu cilvēku un ātri nokļūt pie mērķa.

Uzsākot pateicības rituālu ātri var izmainīt savu dzīvi uz labo pusi! Pateicības burvju spēks iemācīs tev novērtēt katru nodzīvoto minūti.

Mēs palūdzām divu bestselleru `100 veidi, kā mainīt savu dzīvi` autori Larisu Parfentjevu izvēlēties ieteikumiem 10 veidus no savas grāmatas. iesakām iepazīties un izmantot dzīvē! katra dzīva būtne ir pelnījusi laimi!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv