Man ir trīs mazi bērni, kaudze kredītu, esmu bez darba un makā naudas nav ne cik ...

11.11.2017

Mani sauc Elīna, man ir 25 gadi, es dzīvoju Jelgavā, vienistabas dzīvoklī kopā ar trīs maziem bērniem un vīru, kurš ir sabojājis manu un manu bērnu dzīvi... Es šo rakstu, jo vēlos brīdināt visas sievietes nepieļaut manas kļūdas...

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Viss sākās, kad man bija tikai 16 gadu. Es biju gudra, skaista, jauna meitene ar saviem hobijiem. Es mācījos Jelgavas Valsts ģimnāzijā, biju teicamniece. Iepazinos ar puisi. Viņam bija 20, likās jauks, pievērsa man daudz uzmanības, dāvināja rozes un dāvanas. Ar viņu es zaudēju nevainību. Vēlāk atklāju, ka man kavējās mēnešreizes, devos pie ārsta. Izrādās, ka biju stāvoklī.

Es mēģināju ilgi slēpt šos jaunumus no viņa, pastāstīju tikai savai labākajai draudzenei un protams draudzene pateica viņam un manai mātei arī. Kā par brīnumu, viņš bija priecīgs, bet mana māte gan nē. Viņa izdzina mani no mājām, teica, lai tinos pie tā, kurš uzcirta man sīko. Izstāstīju visu situāciju draugam un viņš paņēma mani pie sevis. Dzīvoju pie viņa ar viņa vecākiem.
Vēlāk mums piedzima brīnišķīga meitiņa. Nosaucām par Keitu. Marka (tā viņu sauca) vecāki uzdāvināja mums mājīgu vienistabas dzīvokli. Sākumā mēs bijām laimīga ģimenīte, mazā auga un priecājās par dzīvi. Viņa ļoti mīlēja savu tēti un vienmēr gaidīja ar nepacietību viņu atnākam no darba.

Pēc diviem gadiem pieteicās vēl viens bērniņš - puika. Pēc tā, kad atklāju šo jaunumu draugam, viņš atkal bija ļoti laimīgs. Pēc nedēļas, kad bijām ar mazo devušies pastaigā pa Vecrīgu, viņš mani bildināja. Apprecējāmies, bija lielas svinības, daudz viesu, bet mēs abi laimīgi. Es skaistā kāzu kleitā, grūtniece... Viss bija brīnišķīgi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv