Dzīvoja reiz divi draugi, viens bagāts otrs nabags: TĀ IR PATIESI ĪSTA DRAUDZĪBA!

11.11.2017

Dzīvoja divi draugi!
Viens bija bagāts, bet otrs nabags. Viņi bija labākie draugi. Vienu reizi bagātais draugs devās ar savu sievu uz restorānu. Sievai sāka uzbāzties kāds vīrietis, bagātais draugs neizturēja un iedūra viņam vēderā nazi. Viņš nezināja ko darīt un piezvanīja savam draugam nabagam, kurš uzreiz atbrauca.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc kāda laika restorāns bija pilns ar policistiem, draugs uzņēmās visu vainu uz sevis, viņam iedeva 20 gadus cietumsoda: pēc kāda laika viņam apnika un viņš aizbēga. Viņš atnāca pie sava bagātā drauga uz mājām, klauvē. Bagātais never vaļā durvis un dzen prom: `Lai Dievs tevi tiesā, viņš visu redz`! Nabags nezināja kur iet un viņš apsēdās uz soliņa, pie viņa pienāca vecs vīrs, atdeva somu un pats aizgāja. Nabags neko nesaprata, atvēra somu, bet tur bija miljoni!
Par šo naudu viņš nopirka sev māju, mašīnu, nomainīja vārdu. Kādu dienu, viņš brauca ar savu mašīnu un pamanīja pievilcīgu meiteni, viņa bija ļoti skaista! Viņi iepazinās, sāka satikties un vēlāk viņa pārvācās pie viņa. Kādu rītu viņam pie durvīm piezvanīja veca kundze. Viņa lūdza pastrādāt pie viņa par kalponi - par velti, bet viņš teica, ka viņam ir nauda un viņš ir spējīgs samaksāt, viņa palika strādāt pie viņa. Pēc kāda laika viņš nolēma apprecēt meiteni, kura jau dzīvoja pie viņa un viņš izlēma pasaukt savu labāko - bagāto draugu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv