Atbilde: es biju tā pati meitene, kura piegāja pie puiša ar bērnu pie T/C Origo ... 

14.11.2017

Sveiki!
Jā, es esmu tā pati meitene Valērija, kura pirms septiņiem mēnešiem ar zīdaini ubagoja pie tirdzniecības centra Origo. Nesen, mans draugs un topošais vīrs uzrakstīja rakstu, kas tika ievietots Dope.lv portālā, tāpēc arī es esmu vērsusies pie šī portāla administratora, lai publicētu atbildi savam mīļotajam.

 

Lai izlasītu pirmo rakstu kuru rakstija Vīrietis: SPIED ŠEIT

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Lasīju komentārus pie šī raksta, daudzi netic, ka tā ir patiesība, raksta: `Skaista pasaka.` utt. Ziniet, arī es neticētu, ja lasītu ko tādu. Man nav svarīgi vai kāds tam tic, jo es pati zinu, ka tā ir bijis un teikšu godīgi - es nekad nebūtu domājusi, ka mūsu valstī dzīvo tik izpalīdzīgi puiši, jo Matīss iespējams pat izglāba mana bērna un manu dzīvību (es nezinu, varbūt mēs būtu nomiruši badā vai nosaluši). Daudziem noteikti interesē, kā man tā varēja gadīties, kāpēc negāju uz krīzes centru, kāpēc nelūdzu draugu palīdzību utt.

- Man tā gadījās, jā. Negāju uz krīzes centru, jo nezināju par tā eksistenci. Nelūdzu draugu palīdzību, jo man praktiski nemaz nav draugu. Bet ne par to es vēlējos rakstīt.
Kad ieraudzīju viņa rakstu, es iedomājos, ka šādi pateikt `Paldies` puisim, kurš manis dēļ ir darījis ļoti daudz, būtu visideālākais variants. Iespējams daudzus saviļņoja Matīsa stāsts, bet viņš nepastāstīja visu. Viņš nepastāstīja par vissvarīgākajām lietām, ko viņš izdarīja un ziniet, pēc savas pieredzes tagad es varu apgalvot, ka Latvijā dzīvo vissirsnīgākie puiši, kādus vien var sastapt - varbūt ne visi, bet Matīss man lika tam noticēt.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv