Manas pārdomas par situāciju Latvijā: esmu students, rēķini jāmaksā, darba nav!

16.11.2017

Skatos daudzi izmanto iespēju ievietot savu rakstu vai ziņojumu portālos, tāpēc nolēmu neatpalikt un izmantot izdevību. Savu vārdu publicēt nevēlos, jo negribu saņemt vēstules un negācijas sev personīgi. Es esmu pilna laika RTU students, apmeklēju lekcijas vienmēr un nekavēju, bet ir lieta, kas mani neapmierina...

Raksta turpinājums
Saka, ka Latvijā neesot bezdarbs, bet es tā viss neteiktu. Es jau otro gadu meklēju darbu, ko apvienot ar studijām, varu strādāt pēc lekcijām vai naktīs, esmu strādāt gribošs puisis un kuram netrūkst spēka. Es nekaunos darīt jebkādu darbu, es pat varētu traukus mazgāt, vai ielas slaucīt.

Tikai ir viens BET, visur kur es sūtu CV, vai kur eju pieteikties darbā - nekur nav vajadzīgi nepilna laika darbinieki. Protams, ir tādi sludinājumi, kur aicina strādāt studentus, nosūtu CV, bet nesaņemu pat atbildi.
Vienīgais, kur mani aicināja strādāt bija kosmētikas kompānija AVON. Jā es varētu darīt tādu darbu, bet tur neko nevar nopelnīt. Man kā jau studentam ir paņemti ātrie kredīti dzīvošanai, jāmaksa par telefonu, par internetu, dzīvoklis - jo es īrēju, bet darbu atrast nav iespējams. Vienīgais par ko es saņemu naudu ir par labām sekmēm - stipendija, bet izdzīvot nav iespējams par šo summu.

Man ir 23 gadi, bet es vēl joprojām dzīvoju vecākiem uz kakla, jo nevaru atrast darbu! Es nesaprotu mūsu valsts situāciju - ļoti daudz cilvēku izbrauc, vajadzētu tā kā atbrīvoties darba vietām, bet nē ... Man ir darba pieredze 3 darba vietās, bet jau divus gadus mani nekur nepieņem un daudziem maniem kursa biedriem ir tāpat. Varbūt darba devējiem, ir kādas sliktas atsauksmes par RTU studentiem?

Varbūt kāds var padalīties ar savu stāstu? Gribētos uzzināt arī citu cilvēku pieredzes ar darba meklējumiem.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv