Es atbraucu no UK uz Latviju un satiku VIŅU, izkāmējušu, nobijušos un netīru, bet ... 

22.11.2017

Sākšu savu stāstu ar to, ka man ir 27 gadi un es jau 2 gadus dzīvoju un strādāju Anglijā. Nesaku, ka devos meklēt zelta salu, jo Latvijā nekā neesot. Es devos uz Angliju, jo mana ģimene pārcēlās, bet ne par to es šobrīd vēlos stāstīt.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad man bija 20 gadu, es iepazinos ar jauku meiteni, nodzīvojām divus gadus un tad apprecējāmies. Pēc gada pieteicās dēls. Viss bija brīnišķīgi, līdz manai, nu jau bijušajai sievai sākās histērijas lēkmes. Kaut kā mēģināju samierināties vēl divus gadus, bet nekā. Beigās oficiāli izšķīrāmies. Dēls palika pie viņas un es bieži vien dodos uz Latviju apciemot savu dēlu.

Tajā reizē bija tieši tāpat, es devos uz Latviju, jo dēlam bija dzimšanas diena. Biju pie dēla, nosvinējām viņa 4. dzimšanas dienu. Biju atbraucis uz nedēļu, katru vakaru ar draugiem devāmies kaut kur paballēt un dienu pirms došanās atpakaļ uz Angliju arī devāmies uz Vecrīgu.
Daži drīzumā jau dabūja viena vakara meitenes un bija aizsteigušies uz viesnīcu. Tā nu es paliku līdz rītam ar saviem diviem čomiem. Sēdējām, dzērām un beigās pamatīgi piedzērāmies. Bija jau 4 no rīta, izlēmām visi doties pie manis uz Rīgas dzīvokli un turpināt tur.

Izgājām no bāra un devāmies meklēt taksi skaļi dziedot. Pēkšņi mums pretī nāca meitene, bezpajumtniece, izkāmējusi, netīra un nobijusies. Mēs visi bijām viņu pamanījuši, viens no draugiem saka - `Davaj, noskaidrojam, vai pa piecīti atdosies?` Protams, mēs abi ar otru draugu `LIELIE` varoņi, piekritām, - `Jā, davaj, būs jautri`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv