Es atbraucu no UK uz Latviju un satiku VIŅU, izkāmējušu, nobijušos un netīru, bet ... 

22.11.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Tālāko atceros visai miglaini, jo kā jau teicu - biju pamatīgi ieņēmis. Tas pats draugs, kurš sākumā bija izteicis ideju, piegāja pie nabaga meitenes un sāka piedāvāt viņai visādas ņeķītras lietas. Es biju pārsteigts, kad viņa pat sāka `kaulēties`... Teica, ka par 7 eiro visu var sarunāt.

Protams, mēs kā jau īsti veči, paņēmām viņu līdz pie manis. Paņēmām taxi, devāmies pie manis, pa ceļam iebraucot `nočņikā`, lai nopirktu vēl šmigu. Aizbraucām pie manis, mazliet iedzērām, es atlūzu. Ko viņi visi trīs darīja, man nav ne mazākās nojausmas, bet pa dienu, kad pamodos, meitene gulēja uz dīvāna, draugi jau bija devušies prom.
Es neatceros, kad es atlūzu. Pēdējais, ko atceros bija, ka spēlējām kārtis. Jutos briesmīgi, mutē tuksnesis, ēst gribējās. Mājās nekā ēdama nebija, pasūtīju picu. Pēc brītiņa pamodās arī meitene (kā vēlāk noskaidroju, viņu sauc - Beāte). Pajautāju, kas tad šai noticis, ka tik jauna un uz ielas, viņa sāka stāstīt savu dzīvesstāstu.

Ka, viņa dzīvoja ar vecākiem, māte atrada sev brūtgānu, viņas vecis nav spējis samierināties, ka tik pieaugusi meita (24 gadi) dzīvo ar māti, izmetis uz ielas. Šī sapazinusies ar nepareiziem cilvēkiem, sākusi dzert un zaudējusi visu, kas viņai bijis. Palikusi uz ielas. Man bija apnicis klausīties, tieši picu atveda. Abi paēdām, uzjautāju, kur šī tagad dosies. Viņa atbildēja, ka pa dienu sēž tunelī un ubago, dosies uz tuneli.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv