Es atbraucu no UK uz Latviju un satiku VIŅU, izkāmējušu, nobijušos un netīru, bet ... 

22.11.2017
Raksta turpinājums - lapa #3
Piedāvāju, ka var palikt līdz nākamajai dienai, ja citur nav kur iet. Teicu, ka man tāpat rītdien jādodas uz lidostu un jālido uz Angliju un kompānija līdz nākamajai dienai noderētu. Sēdējām runājām, viņa iegāja dušā, vēlāk abi aizgājām uz veikalu, es nopirku produktus, lai pagatavotu vakariņas. Meitene uzņēmās gatavošanu. Vakariņas sanāca gardas, man ļoti garšoja. Sāka parādīties neliela interese pret šo meiteni.

Vakarā izgājām pastaigāties un papļāpāt. Meitene teica, ka arī ļoti vēlētos doties uz Angliju, vai jebkuru citu valsti, lai tik nav jāpazemojas te Latvijā un jāstaigā ubagot. Sāku pārmest, ka darbu nu gan varēja atrast, lai uzsāktu vismaz normālu dzīvi. Bet viņa teica, ka nav intereses meklēt te darbu, turklāt tādā izskatā neviens viņu neņems darbā. Pajautāju vai ar dokumentiem viņai viss ir kārtībā un piedāvāju doties man līdz, pirmo laiku dzīvos pie manis, bet vēlāk kad nopelnīs kaut ko, dosies sev īrēt kādu istabu.
Meitene bija sajūsmā. Iegāju internetā un nopirku viņai dārgo biļeti. Meitene apsolīja vēlāk atdot man to naudiņu, ko iztērēju. Tad nu nākamajā rītā lidojām uz Angliju. Meitene iekārtojās manā mājā - istabā, es viņu iekārtoju preču komplektēšanas darbā.

Nu jau ir pagājuši trīs mēneši kopš atvedu meiteni sev līdz uz Angliju un viņa ir pilnībā izmainījusies. Sakopa sevi beidzot - tagad izskatās pēc skaistas dāmas, pārstājusi dzert, strādā un pelna naudu, īrē savu dzīvokli un jau ir atradusi sev puisi. Meitene tagad man simpatizē, kopš ir mainījusies, bet es nevarētu ar viņu neko uzsākt, jo es nezinu, kas tonakt notika manā dzīvoklī ar tiem diviem draugiem, kamēr es gulēju.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv