Es atbraucu no UK uz Latviju un satiku VIŅU, izkāmējušu, nobijušos un netīru, bet ... 

22.11.2017

Sākšu savu stāstu ar to, ka man ir 27 gadi un es jau 2 gadus dzīvoju un strādāju Anglijā. Nesaku, ka devos meklēt zelta salu, jo Latvijā nekā neesot. Es devos uz Angliju, jo mana ģimene pārcēlās, bet ne par to es šobrīd vēlos stāstīt.

Raksta turpinājums
Kad man bija 20 gadu, es iepazinos ar jauku meiteni, nodzīvojām divus gadus un tad apprecējāmies. Pēc gada pieteicās dēls. Viss bija brīnišķīgi, līdz manai, nu jau bijušajai sievai sākās histērijas lēkmes. Kaut kā mēģināju samierināties vēl divus gadus, bet nekā. Beigās oficiāli izšķīrāmies. Dēls palika pie viņas un es bieži vien dodos uz Latviju apciemot savu dēlu.

Tajā reizē bija tieši tāpat, es devos uz Latviju, jo dēlam bija dzimšanas diena. Biju pie dēla, nosvinējām viņa 4. dzimšanas dienu. Biju atbraucis uz nedēļu, katru vakaru ar draugiem devāmies kaut kur paballēt un dienu pirms došanās atpakaļ uz Angliju arī devāmies uz Vecrīgu.
Daži drīzumā jau dabūja viena vakara meitenes un bija aizsteigušies uz viesnīcu. Tā nu es paliku līdz rītam ar saviem diviem čomiem. Sēdējām, dzērām un beigās pamatīgi piedzērāmies. Bija jau 4 no rīta, izlēmām visi doties pie manis uz Rīgas dzīvokli un turpināt tur.

Izgājām no bāra un devāmies meklēt taksi skaļi dziedot. Pēkšņi mums pretī nāca meitene, bezpajumtniece, izkāmējusi, netīra un nobijusies. Mēs visi bijām viņu pamanījuši, viens no draugiem saka - `Davaj, noskaidrojam, vai pa piecīti atdosies?` Protams, mēs abi ar otru draugu `LIELIE` varoņi, piekritām, - `Jā, davaj, būs jautri`.
Tālāko atceros visai miglaini, jo kā jau teicu - biju pamatīgi ieņēmis. Tas pats draugs, kurš sākumā bija izteicis ideju, piegāja pie nabaga meitenes un sāka piedāvāt viņai visādas ņeķītras lietas. Es biju pārsteigts, kad viņa pat sāka `kaulēties`... Teica, ka par 7 eiro visu var sarunāt.

Protams, mēs kā jau īsti veči, paņēmām viņu līdz pie manis. Paņēmām taxi, devāmies pie manis, pa ceļam iebraucot `nočņikā`, lai nopirktu vēl šmigu. Aizbraucām pie manis, mazliet iedzērām, es atlūzu. Ko viņi visi trīs darīja, man nav ne mazākās nojausmas, bet pa dienu, kad pamodos, meitene gulēja uz dīvāna, draugi jau bija devušies prom.
Es neatceros, kad es atlūzu. Pēdējais, ko atceros bija, ka spēlējām kārtis. Jutos briesmīgi, mutē tuksnesis, ēst gribējās. Mājās nekā ēdama nebija, pasūtīju picu. Pēc brītiņa pamodās arī meitene (kā vēlāk noskaidroju, viņu sauc - Beāte). Pajautāju, kas tad šai noticis, ka tik jauna un uz ielas, viņa sāka stāstīt savu dzīvesstāstu.

Ka, viņa dzīvoja ar vecākiem, māte atrada sev brūtgānu, viņas vecis nav spējis samierināties, ka tik pieaugusi meita (24 gadi) dzīvo ar māti, izmetis uz ielas. Šī sapazinusies ar nepareiziem cilvēkiem, sākusi dzert un zaudējusi visu, kas viņai bijis. Palikusi uz ielas. Man bija apnicis klausīties, tieši picu atveda. Abi paēdām, uzjautāju, kur šī tagad dosies. Viņa atbildēja, ka pa dienu sēž tunelī un ubago, dosies uz tuneli.
Piedāvāju, ka var palikt līdz nākamajai dienai, ja citur nav kur iet. Teicu, ka man tāpat rītdien jādodas uz lidostu un jālido uz Angliju un kompānija līdz nākamajai dienai noderētu. Sēdējām runājām, viņa iegāja dušā, vēlāk abi aizgājām uz veikalu, es nopirku produktus, lai pagatavotu vakariņas. Meitene uzņēmās gatavošanu. Vakariņas sanāca gardas, man ļoti garšoja. Sāka parādīties neliela interese pret šo meiteni.

Vakarā izgājām pastaigāties un papļāpāt. Meitene teica, ka arī ļoti vēlētos doties uz Angliju, vai jebkuru citu valsti, lai tik nav jāpazemojas te Latvijā un jāstaigā ubagot. Sāku pārmest, ka darbu nu gan varēja atrast, lai uzsāktu vismaz normālu dzīvi. Bet viņa teica, ka nav intereses meklēt te darbu, turklāt tādā izskatā neviens viņu neņems darbā. Pajautāju vai ar dokumentiem viņai viss ir kārtībā un piedāvāju doties man līdz, pirmo laiku dzīvos pie manis, bet vēlāk kad nopelnīs kaut ko, dosies sev īrēt kādu istabu.
Meitene bija sajūsmā. Iegāju internetā un nopirku viņai dārgo biļeti. Meitene apsolīja vēlāk atdot man to naudiņu, ko iztērēju. Tad nu nākamajā rītā lidojām uz Angliju. Meitene iekārtojās manā mājā - istabā, es viņu iekārtoju preču komplektēšanas darbā.

Nu jau ir pagājuši trīs mēneši kopš atvedu meiteni sev līdz uz Angliju un viņa ir pilnībā izmainījusies. Sakopa sevi beidzot - tagad izskatās pēc skaistas dāmas, pārstājusi dzert, strādā un pelna naudu, īrē savu dzīvokli un jau ir atradusi sev puisi. Meitene tagad man simpatizē, kopš ir mainījusies, bet es nevarētu ar viņu neko uzsākt, jo es nezinu, kas tonakt notika manā dzīvoklī ar tiem diviem draugiem, kamēr es gulēju.
Esmu no sirds priecīgs, ka varēju palīdzēt kādam un ceru, ka viņas dzīve uzlabosies vēl vairāk. Cilvēki, dariet labus darbus un dzīve jums atmaksās.

- Beāte, es esmu ļoti priecīgs, ka tava dzīve ir izmainījusies uz labo pusi. :)
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv