6 paradumi, kuri priekšlaicīgi padara ādu vecāku

24.11.2017

Novecošana – ir dabisks fizioloģisks process, ko papildina regresīvas izmaiņas cilvēka organismā. Nevajadzētu baidīties no šī dabas fenomena, jo patiesībā mēs sākam novecot no mūsu dzimšanas pirmās dienas, un katram vecuma periodam ir savas priekšrocības un trūkumi. Protams, organisma pieaugšana galvenokārt ir saistīta ar ģenētiskiem faktoriem, bet ir dažas lietas mūsu ikdienas dzīvē, kuras arī spēlē nozīmīgu lomu, jo tās spēj paātrināt vai palēnināt novecošanās procesu. Apskatīsim tās sīkāk.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Pārāk bieža mazgāšanās

Protams, higiēniskie pasākumi un ķermeņa tīrības saglabāšana – tā ir nepieciešamība. Tomēr pārāk bieža mazgāšanās (biežāk kā divas reizes dienā) traucē tauku dziedzeru sekrēcijas aktivitāti un ādas slāņu barjeras funkciju, kas izraisa pārmērīgu sausumu un tendenci uz grumbu parādīšanos.

2. Bieži pārdzīvojumi

Stress – vienmēr ir spēcīgs trieciens organismam, jo ​​tas ļoti negatīvi ietekmē daudzus mūsu eksistences aspektus. DNS struktūras bojājums, paaugstināts asinsspiediens, miega trūkums, paaugstināts glikozes līmenis asinīs – tas viss nopietni kaitē ādai un iekšējiem orgāniem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv