Sieva mani un dēlu pameta dēļ mīļākā, atņēma man visu atstājot tikai parādus un ŠO!

28.11.2017

Es biju laimīgi precējies ar Elēnu 7 gadus. Mums bija viss, liela māja, laba mašīna, motocikls, brīnišķīgs dēls. Mums bija viss, ko vien mēs gribējām. Es strādaju labā darbā, mēs varējām atļauties visu. Mēs mīlējām viens otru ļoti. Bet pēc 7 gadu ilgas kopdzīves, viņa kādu dienu mainījās uz visiem simts... Es viņu vairāk nepazinu.

Kad es jautāju viņai, kas ir noticis, viņa atbildēja, ka problēmas darbā. Es tam ticēju, ziniet, es viņu mīlēju un laikam mīlu vēl joprojām, ka man pat negribējās patiesībai acīs skatīties. Viņa pret mani bija sākusi izturēties ļoti vēsi, kad jautāju kaut ko, tad vienmēr bļāva virsū, pēc viņas skatiena varēja manīt, ka viss ko es daru - kaitina viņu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kādu dienu es atnāku no darba un viņa saka man, ka vēlas sev mašīnu, man ir mašīna, bet viņai neesot - viņa arī grib. Piedāvāju viņai visādus variantus, neteikšu, ka izvēlējos tieši lētākos, nē! Es viņai piedāvāju diezgan jaunas mašīnas, kuru vērtība bija liela. Viņai nekas nepatika. Teica, ka izvēlēšoties pati un tad pateiks man.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

18:56 30.11.2017Donalds Vīnerts
Vecīt... Tāda ir dzīve... Visu nāksies sagremot... Priecājies, ka dēlu atstāja... Parasti autiņš var nejauši aizdegties... Mīļākais var paklupt un salauzt kājas... Sievietes... Jā... Viņas nāk un iet... Par to vajag tikai priecāties... Tiksi pie citas... Un tas ir labi...😉☺😊😀😃😄
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv