Man ir divi bērni, bet vienu no viņiem es nevaru ciest un vēlos, lai viņa nebūtu ...

04.12.2017

Kad man bija 16 gadu, es paliku stāvoklī no sava labākā drauga. Mēs nebijām kopā un mūs nesaistīja nekas romantisks, vienkārši pārgulējām un pēc tā es `iekritu`.

Raksta turpinājums
Pirmais bērns bija gaidīts, ļoti mīlu viņu. Pēc bērniņa piedzimšanas mēs ar labāko draugu sākam dzīvot kopā, pēc pāris gadiem, kad meitai bija jau 6, pieteicās otrs bērns. Es neteikšu, ka ļoti gaidīju to bērnu, visdrīzāk attiecos pret to neitrāli. Dzemdības noritēja diezgan smagi, es tur pat uz dzemdību galda gribēju vienkārši nomirt.

Kad dēls piedzima es neizjutu nekādu mīlestību pret viņu, bet draugs tieši otrādi, ļoti mīl un rūpējas par abiem bērniem, par dēlu viņš bija priecīgāks kā jeb kad. Par dēlu es rūpējos, es domāju, ka ar laiku sākšu izjust kaut kādu mīlestību pret viņu, domāju, ka tā ir vienkārši depresija.
Tomēr tā nepārgāja. Es sāku ienīst savu dēlu ar vien vairāk. Ziniet, mātes parasti bieži iet klāt saviem zīdaiņiem, lai pārbaudītu vai viņi vēl elpo guļot, es arī tā darīju, bet cerēju, kaut viņš vairs neelpotu. Es vēlējos, lai viņš nomirst.

Kādu dienu pastaigājoties ar ratiņiem, mēs gājām pāri gājēju pārejai un mums ļoti tuvu klāt ātri aizbrauca auto, es paspēju noraut ratus nost, bet tagad es to nožēloju. Dēlam tagad ir 7 gadi, viņš bieži atnākot no skolas stāsta ko labu ir darījis, bet mani tas neintetesē, bet meitā es klausos ar interesi. Meitu es mīlu no visas sirds, man ir arī patīkami, kad viņa man saka, ka mīl mani. Kad dēls saka, ka mīl mani, es izjūtu tādu kā nepatiku.
Es nevaru to izskaidrot, es vienkārši nemīlu viņu un viss. Es tiešām, katru dienu ceru, kaut viņš neatnāktu mājas vai kaut viņš nomirtu. Ja viņam atgadās, kas slikts es par to ļoti priecājos.

Mans vīrs nezina manas izjūtas pret dēlu un ko es par viņu domāju, es baidos skaļi par to teikt, bet es nevaru ar sevi neko izdarīt, lai tas mainītos. Nenosodiet mani, tā mēdz gadīties, kad māte nemīl kādu no saviem bērniem! Es vēlētos uzzināt vai kādai vēl tā ir? Gribētos aprunāties ar kādu līdzīgu mammu. Lūgums padalīties ar rakstu, varbūt kāda māmiņa kautko man var ieteikt.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv