UZMANIETIES! LAURA SAMFRĪDE, meitene, kura apkrāpj māmiņas un izvilina naudu!

07.12.2017

Facebook vietnē šobrīd notiek liela diskusija par meiteni Lauru Samfrīdi, kura nekaunīgi izmanto māmiņu uzticību un izkrāpj naudu no tām.

 

Avots: Facebook

Raksta turpinājums
Pāris dienas atpakaļ kāda māmiņa ievietoja Facebook krāpnieku grupā postu par kāda puisīša māmiņu Lauru Samfrīdi, kura piedāvā interesējošām māmiņām meiteņu kombinezonus.
Meitene piedāvā preci izsūtīt caur Omniva pakomātiem un atsakās satikties ar kādu māmiņu, lai parādītu preci. Naudu viņa lūdz nosutīt uzreiz, ja nauda netiks pārskaitīta pēc viņas lūguma, viņa pārtrauc saraksti.
Tiklīdz viņa saņem naudu, viņa vairākkārt sola nosūtīt preci, ko protams neizdara un baro māmiņas ar tukšiem solījumiem. Pēc ieliktā posta, ir pieteikušās vairākas māmiņas, kuras tika apkrāptas no šīs meitenes. Kādai māmiņai viņa bija pat izkrāpusi 354 eiro.
Izrādās, ka šo preču bildes ir ņemtas no citiem, svešiem sludinājumiem un šīs preces viņai nemaz nav. Beigās, kad Laura ir sapratusi, ka viņa ir pieķerta krāpšanā un melos, viņa izdomāja turpināt savu spēli un melo, ka kāds nekaunīgi ir izmantojis viņas Facebook profilu un kontu, lai krāptos, protams tie arī ir meli! Turklāt, komentāros zem diskusijas meitene vēl atļaujās runāt pretī apkrāptajām dāmām un taisīt ciet mutes. Pēc Facebook ierakstiem ir zināms, ka meitenei ir problēmas ar azartspēlēm!
Māmiņas ir norunājušas visas doties uz policiju un rakstīt iesniegumu par šo nekaunīgo un melīgo meiteni. Laurai jau iepriekš ir bijušas problēmas ar policiju, tāpēc ceram, ka viņa tiks sodīta. Esiet uzmanīgi un neielaidieties nekādās darīšanās ar šo meiteni!
Esiet lūdzu uzmanīgi! Padalies ar šo rakstu, lai citi arī uzmanās.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv