Viena vienīga frāze aizvērs muti tenkotājām uz visiem laikiem!

09.12.2017

Dažreiz tenkas vieno cilvēkus vairāk nekā kopējas intereses. Apspriest citu neveiksmes ir daudz jautrāk nekā palielīt vai just līdzi. Stāstītājam tas ir labs pašapliecināšanās veids. Kurš ir pabijis vārdu kauju krustugunīs, mani sapratīs.

Raksta turpinājums - lapa #1
Psihologi uzskata, ka 80 % no ikdienas sarunu frāzēm sastāv no tenkām un baumām. Uz tām cilvēki reaģē dažādi: vieniem patīk būt uzmanības centrā, bet citi smagi pārdzīvo. Pārdzīvošanas gadījumā cilvēks iestrēgst negatīvajā situācijā, viņam ir grūti pārslēgties un nedomāt par to. Šāds nospiests stāvoklis provocē dusmas, aizvainojumu un depresiju, kas savukārt slikti ietekmē fizisko veselību. Tā var iedzīvoties nervu sabrukumā.

Pirmais noteikums cīņai ar baumām — izveidot aizsardzību. Nekādā gadījumā nevajag noslēgties sevī un pārstāt runāt par savu dzīvi vispār. Šādā gadījumā tenkas tiks izdomātas. Necenties atspēkot katru jaunu tenkotājas stāstu, tas tikai ielies eļļu ugunī un palielinās negatīvo enerģiju. Arī personīga tikšanās palielinās jaunu tenku veidošanos.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv