Valters Frīdenbergs atklāj jaunu NOSLĒPUMU, ko daudzi par viņu nezināja...

16.12.2017

Portāls TVNET turpina rakstu sēriju, kurā aicina pašmāju slavenības atbildēt uz jautājumiem no vecās, labās atmiņu klades, kuras skolēni vēl joprojām dod aizpildīt saviem klasesbiedriem. Sarunā ar mūziķi un raidījumu vadītāju Valteru Frīdenbergu noskaidrojām, ka viņš gribētu parunāt ar Stīvenu Hokingu, kā arī iejusties Donalda Trampa ādā vēlēšanu laikā.

 

Avots

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Kurš pašmāju vai Holivudas aktieris atveidotu tevi filmā par tavu dzīvi?

Būtu neinteresanta filma – koncerts, mājas, teļļuks, mājas, koncerts, mājas, kartingi, šautriņas, koncerts, mājas. Mani jāatveido kādam, kurš būtu gatavs nodzīt matus, uzacis un skropstas. Vienkārši jābūt aktierim ar `iekšām`.


Kādus seriālus tu skaties?

Ir vairāki, kurus skatos, – `Gotham`, `Arrow`, `Prison Break`. Paldies Dievam, neesmu paspējis visas sērijas noskatīties, tagad man ir desmit dienas brīva laika, kad es mierīgi to visu varu darīt.

Kas ir pēdējā grāmata, kuru tu izlasīji?

Tā nav grāmata, bet gan elektroniski pieejami stāsti. Tur ir autori, kuri vēl nav sev `dabūjuši vārdu`, – ir ļoti interesanti tādu `jēlu` materiālu palasīt, autoru domas bez redaktora iejaukšanās. Es tagad uz Vāciju ņemu līdzi Mārtiņa Zvīdriņa `#Fudzi161km` un Dena Brauna `Inferno`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv