Visa rinda bija sastingusi. Kaut ko tādu, pie veikala kasēm, bieži redzēt negadās...

27.12.2017

Rakstnieks, Dirks-Olivers Lange, ieskrienot pārtikas veikalā bija domājis tikai nopirkt kafiju, bet šo ātro ieskriešanu veikalā viņš atcerēsies vēl ilgi. Šo savu stāstu viņš nolēma pastāstīt arī pārējiem ar facebook starpniecību:

Raksta turpinājums - lapa #1
Šodien veikalā:

Ieskrēju veikalā, lai nopirktu kafiju, jo biju aizmirsis jau laicīgi to izdarīt. Stāvot pie kasēm, man priekšā stāvēja sieviete gados. Viņa bija labi ğērbusies, bet uz sejas bija redzams laika robs.

Spriežot pēc tā, ko kundze pirka- maize, gaļas gabaliņš un šokolādes tāfelīte- varēja saprast, ka kundze dzīvo viena pati. Kasierīte kundzei saka ` kopā būs 2,18 euro`. Tā vietā lai izņemtu maciņu un samaksātu par saviem produktiem, kundze sāka pa visām savām kabatām lasīt sīknaudu un pasniedza to kasierei. `0,50 centu nepietiek` teica kasierīte, `bet tas ir viss, cik man ir` atbildeja vecā sieviņa. `Tad jums būs kaut kas jāliek nost` teica kasiere. Tantiņa, ar nolaiztām acīm norādija uz šokolādes tāfelīti.

Tai brīdī man tik ļoti sažņaudzās sirds, ar acu skatu meğināju kasierei likt saprast, ka es samaksāšu par kundzes pirkumiem. Tantiņai neredzot es kasierei pasniedzu 50 euro banknoti un atkal ar acu skatu laiku saprast, lai atliku atdod sievinjai. Paldies Dievam kasiere bija attapīga un mani saprata. Kopā ar čeku kasiere sieviņai atdeva pieklājīgo atlikumu ar vārdiem ` liels paldies par pirkumu`. Rindā stāvošie skatoties uz visu notiekošo bija šokā un nebilda ne vārda, bet es tikai gribēju, lai sieviņa sajūt, ka var atļauties vairāk, kā to noteikti varēja agrāk.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv