Viņš bija Rīgas tuneļa bezpajumtnieks ar paredzamu nākotni, bet tad viņš nopirka šo...

28.12.2017

Sveiks dārgo lasītāj, šis stāsts ir ņemts no interneta un mēs nekādā gadījumā nevēlamies, lai arī Tu tērētu lērumu naudas, jo esi izlasījis ko tādu. Vienkārši vēlamies tieši Tev pastāstīt par kāda nelaimīga cilvēka veiksmi, kuru negadās sastapt katram.

Mēs katrs pats spējam izmainīt savu dzīvi, tikai mums tas ir jāgrib. Mēs nedrīkstam paļauties uz pēkšņu veiksmi, jo gaidot kaut ko nesagaidāmu mēs varam palaist vējā daudz iespēju un daudz skaistu brīžu.

Šajā rakstā vēlamies pastāstīt par kādu gaužām nelaimīgu vīrieti Nikolaju, kurš bija zaudējis pilnīgi visu un palicis bez nekā, bet pēkšņi kļuvis par laimīgāko cilvēku pasaulē, bet nauda nespēj padarīt cilvēku laimīgu!!!

 

Ilustratīvs foto.

Raksta turpinājums - lapa #1
`Es dzīvoju Rīgas centrā, tunelī. Ubagoju daudz, zagu, dzēru. Nebiju laimīgs galīgi. Es visu zaudēju, kad nomira mani vecāki. Dzīvokli nodzēru, vecomātes māju nospēlēju kārtīs. Nebija kur likties, ubagoju un dzīvoju tunelī, par naudu, ko man deva garāmgājēji, pirku alkoholu un dzēru ar saviem pudeles brāļiem.

Katru dienu pa to naudu pirku 3 loterijas biļetes par 50 centiem un nekad vairāk par 20 euro nebiju laimējis. Biju laimīgs arī, kad laimēju 20 euro, tad varēja vairāk iedzert vai paņemt kādu ieleni. Zin, kā, sievieti jau arī gribējās, neapmierināšu sevi ar plaukstu taču.

Tā dzīvoju kādus 7 gadus, jā varēju iet strādāt un nopelnīt naudu, noīrēt kādu dzīvokli un dzīvot laimīgs. Bet negribēju 8 stundas vai vairāk iet krāmēt pudeles veikalos vai šķirot atkritumus. Tāda dzīve, kā es dzīvoju man patika labāk.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

16:04 28.12.2017Aivars Ukstins 49
Apsveicu Tevi,Nikolaj.Lai ari turpmak Tev veicas.Un laimigu Jauno gadu.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv