Viņa raudāja, kad viņas dēla draugs pateica, ka māte viņu nemīl, bet vēlāk ...

02.01.2018

Uz mana dēla 9. dzimšanas dienu, es ar viņu un viņa draugiem devos uz kino, pēc tam ēdām picu un viņi visi palika pa nakti pie mums.

Pa ceļam uz mājām no picērijas, bērni runāja cik brīnišķīgs vakars viņiem bija un pateicās man par to, uz ko es atbildēju, ka `es mīlu bērnus un man arī viss patika!`

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Negaidīti viens puika klusi čukstēja: `Bet mana mamma, mani nemīl`. Tas salauza manu sirdi. Es pajautāju viņam, kāpēc viņš tā domā, bet viņš atbildēja: `Viņa vienmēr mani atstāja vienu. Bet kādu rītu es pamodos un viņas vairs nebija`.

Izrādījās, ka viņš dzīvo ar tēvu, kuru viņš gandrīz nepazina. Viņa mātei atņēma vecāku tiesības dēļ tā, ka viņa katru nakti atstāja viņu vienu, lai dotos uz bāru. Tas turpinājās daudzu gadu garumā un kaimiņi dzirdēja, kā viņš raud vientulībā un izsauca policiju. Viņa ir alkoholiķe un narkomāne vēl joprojām.

Viņa tēvs satikās tikai vienreiz ar viņu, bet tagad dzīvo ar jaunu meiteni un viņai nepatīk bērni. Tagad viņa dēls guļ šīs draudzenes dzīvoklī uz grīdas, jo viņiem nav vietas priekš viņa. Turklāt, viņš katru dienu pēc skolas sēdēja uz bibliotēkas kāpnēm un gaidīja savu tēvu, dažreiz līdz pat 21 vakarā. Es biju šokā to visu uzzinot un kopš tiem laikiem katru dienu pēc skolas savācu arī viņu pie mums, lai viņš varētu uzkost, ar manu dēlu izpildīt mājasdarbus un pavakariņot.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv