Atdodiet man 2007: kur palika zvaigznes, par kurām fanojām pirms 10 gadiem

06.01.2018

2007 gads bija traks gads gan emokultūras faniem, gan tiem, kas dod priekšroku šarmam visos aspektos. `Smagākie` fani sekoja Avrilai Laviņai un trakoja par dvīņiem no `Tokio Hotel`, bet jaunkundzes ar maigāku dvēseli deva priekšroku dziedātājas Maksimas un grupas `Band` Eros` dziesmām, citi līksmoja pie ritmiskajām `The Pussycat Dolls` dziesmām. Bet šobrīd daudzas no šīm zvaigznēm pazudušas un par viņām nekas nav zināms. Kas ar viņām noticis? Par to pastāstīsim jums raksta turpinājumā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Avrila Laviņa

33 gadi

Skeitbords, svītrainas zeķes un rozā matu šķipsna — šie ir kanādiešu dziedātājas atribūti. 2007. gadā Avrila uzturēja pusaudžos revolucionāru garu, bet viņas dziesmas par mīlestību klausījās visas pasaules meitenes.

Avrilas stils ietekmēja daudzus mūziķus. Piemēram, grupa Paramore atzina, ka tieši Avrilas mūzika sekmējusi viņu stila veidošanos.

Gāja gadi un Avrila no tīņa pārvērtās sievišķīgā skaistulē, sāka valkāt kurpes uz papēžiem un parādīties uz glancēto žurnālu vākiem.

`Es neko nenožēloju. Saprotiet, kaklasaites, alkoholiķes krekliņi un tamlīdzīgas lietas... tam bija savs laiks un sava vieta. Bet tagad es esmu izaugusi no šī vecuma,`— stāsta Avrila.

2012. gada februārī Avrilai sākās romāns ar grupas Nickelback solistu Čadu Krūgeru, un jau 2013. gadā viņi apprecējās. Laulība nebija ilga - jau 2015. gada 2. septembrī Avrila paziņoja pat šķiršanos.

2014. gadā kļuva zināms par dziedātājas smago slimību. No ērces koduma viņa saslima ar Laima slimību. Vairāk kā pusgadu dziedātāja necēlās no gultas. Par skatuvi vajadzēja aizmirst. Pēdējā intervijā Billboard dziedātāja paziņoja, ka sekmīgi veseļojas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv