Par palīdzību mammai ar bērnu, kaimiņi mani nosauca par muļķi. Es darīju pareizi?

06.01.2018

Man ir 27 gadu, es dzīvoju viena pēc vecāku nāves, Maskavas piepilsētā, lielā privātmājā. Puse rajona - lielas daudzdzīvokļu mājas, bet otra puse - kotedžas pilsētiņa, starp šīm pusēm ir skvērs ar bērnu laukumiem.

Es pa vakariem skrienu. Lai nebūtu bailīgi, iegādājos sev suni, dobermani, ko nosaucu Fas. Vispār viņš ir Fausts (patversmes vārds), bet es saīsināju. Viņš ir ļoti labsirdīgs! Kaimiņi jau man jautāja vai viņš ir mēms, ka ne reizi nav dzirdējuši kā viņš rej.

Priekš kam riet, ja viss ir kārtībā? Tad nu tā, kādu vakaru devāmies paskriet. Skvērā tukšs, kluss.

Raksta turpinājums - lapa #1
Es pārbijos - nomira, vai slikti viņai, ja jau nedzird bērnu! Un ko tik vēlu parkā var darīt? Vēlējos izsaukt policiju. Aizgāju paskatījos - viņa guļ! Es sāku modināt viņu, viņa knapi acis atvēra. Pārbijos - šausmas. Uzreiz ratiņos, paņēma bērnu, sāka raudāt.

Noklausījos tādu stāstu: viņu sauc Vika, viņai vēl nav 18. Viņa dzīvo viena ar bērnu kaut kādā būdiņā. Ar bērna tēvu viņa iepazinās internetā, iemīlējās, viņš paaicināja dzīvot uz Maskavu. Dzīvoja īrētā dzīvoklī, iestājās strādāt par pārdevēju.

Puisis nestrādāja, bet dažreiz viņam parādījās milzīgas naudas summas - saka, ka vinnēja. Bet kad viņa palika stāvoklī un vēders jau bija pamanāms, viņš aizbēga, kamēr viņa bija darbā. Savāca visas savas mantas, pat dažas viņas mantas un vienkārši pazuda. Palika arī dzīvokļa parāds par 2 mēnešiem. Viņa pat nav pārliecināta, ka viņu sauc tā, kā viņš sevi dēvēja. Telefons izslēgts, Facebook profilā nobloķējis. Kā viņu meklēt un vai ir vajadzība to darīt - viņa nezina.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv