Ārste bļāva: `Jūs saprotat, ka tā ir nasta dzīvei? Bērns ir kroplis!` Sākās dzemdības ...

08.01.2018

USG parādīja manāmu iekšējo orgānu palielināšanos, kā arī bērniņam nebija rociņu, kas neattīstījās.


Saņemot rezultātu, ārsts nikni mēģināja pārliecināt vecākus atteikties no bērna. `Tā ir nasta visai jūsu atlikušajai dzīvei, neesiet dīvaiņi, piedzemdēsiet veselu sīci! Kam jums TĀDAS problēmas? Iedomājieties cik daudz naudas nāksies atdot zālēm?`

 

 

Raksta turpinājums
Oļesja raudāja, bet Jevgēnijs bija saspringts. `Piekrītiet mākslīgajām dzemdībām un mokas beigsies pat nesākušās!`, - riebīgi runāja ārste. `NĒ` Oļesja uz sekundi bija pārsteigta, dzirdot tādu niknu Jevgēnija kliedzienu. `Mēs nepārtrauksim grūtniecību!` Un viņa pamāja piekrītot... `Labi, tā būs jūsu nasta`, - ārste pasniedza veidlapu, - `Aizpildiet un parakstieties. Mēs jūs brīdinājām par sekām. Tālāk bez pretenzijām pret slimnīcu`.

Sākās paši briesmīgākie laiki - ilgi gaidību mēneši. Oļesja gandrīz nenogāja no loga, visu laiku vēroja bērnus smilškastē. `Mūsu dēliņš nespēs tā turēt bumbu rokās... Viņš neko nespēs`, - domāja viņa.

Žeņa dzina šīs domas prom, pats uzbūvēja gultiņu bērnam, ar mīkstu audumu apdarīja visus asos stūrus, paslēpa asus priekšmetus, nopirka grāmatas un sāka tās lasīt.
Pienāca tā diena, aiz loga auksts, bet iekšā dzīvoklī pienāca lūzuma diena vienai mazai ģimenei - Oļesjai nogāja ūdeņi.

Žeņa nekavējoties veda sievu uz dzemdību namu, ārsti izdzina viņu aiz durvīm, bet viņš ļoti vēlējās atrasties viņai blakus, turot viņas roku.

Žeņa izgāja ārā, notīrīja sniegu no soliņa un apsēdās gaidot brīnumu, lūdzot Dievu.
Pēc trīs stundām dzemdību zālē izskanēja klusa zīdaiņa balstiņa. Mazo kamoliņu nolika uz Oļesjas krūtīm. Viņa uzreiz paskatījās uz rociņām - bija! Rociņas bija!!!

Ārste izgāja no zāles, Jevgēnijs pieskrēja pie viņas. `Kā tur Oļesja, bērns?!`. Ārste ar smaidu sejā teica: `Meitenīte! Pilnīgi vesela, rociņas, kājiņas ir, viss perfekti!`

Pēc tam, USG parādīs vai tiešam pilnvērtīgs bērns, bez visādām problēmām.
Oļesjai tika atklāta ļoti liela fibroma. Acīmredzot tieši to arī ārsti bija redzējuši. Sievieti uzreiz aizveda operēt, visus sieviešu orgānus nācās izgriezt, bet vismaz Oļesja palika dzīva.

Glaudot mazo meitiņas galviņu, Oļesja ar šausmām nodomāja, kas gan būtu bijis, ja tajā dienā viņa būtu paklausījusi ārstu un nogalinājusi mazulīti.

Vēlamies teikt, ka dzīvē ne vienmēr viss notiek tā, kā mums saka. Dažreiz tas ir jāizbauda pašiem, lai saprastu cik vērts tas ir un vai tiešām tā ir!


Lūgums dalīties ar šo rakstu vietnē Facebook, lai rakstu izlasa pilnīgi visi...
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv