3 Zodiaka zīmes, kurām ir gaidāma liela izaugsme karjerā 2018.gadā! 

12.01.2018
Raksta turpinājums - lapa #2
STRĒLNIEKS
Saturns tikko ir iekāpis jūsu nopelnītās peļņas otrajā mājā. Saturns ir pazīstams, kā disciplinēta planēta, bet prasmes, kuras jūs iegūstat no izietām mācībām, pilnībā attaisno jūsu atnestos upurus. Saturna ienākšana jūsu otrajā mājā nozīmē, ka jūs visticamāk, uzsāksiet gadu, sekojot līdz savam budžetam, bet atradīsiet papildus peļņa kaut kut citur. Šajā gadā jūs būsiet praktiskāks pret naudu, investējot savu naudu tā, kā jūs nekad to nebijāt darījuši.

Jūs uzzināsiet par jauniem resursu izmantošanas veidiem, kas nesīs jums peļņu un ir iespēja, ka jūs iegūsiet finansiālo brīvību.
ZIVIS
Saturns tikko ir pametis jūsu 10. māju un progress ko esat ieguvis karjerā, tagad sāks atmaksāties. Jūs varat izjust, ka gada sākums būs lēns, bet apmēram aprīlī, notikumi kustēsies ļoti ātri.

Koncentrējieties uz projektiem, kas patiesi jums ir svarīgi un neuztraucieties par sīkumiem, kuri jūs neuztrauc un nenes jums prieku. Šajā gadā jums sāks interesēt cilvēki, ar kuriem varēs sadarboties mākslinieciskā ziņā, lai pievērstu uzmanību sev. Ejiet pēc sava mērķa un esiet tas, kas jūs gribat būt!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv