Trauksmes signāls! 10 pazīmes, kas liecina par meliem attiecībās

12.01.2018
Raksta turpinājums - lapa #6
10. Nesteidzas iepazīstināt ar draugiem un radiem.

Tas vairāk attiecas uz pāriem, kuri vēl tikai satiekas. Bet nevajag uzreiz krist panikā, ja mēnesi pēc iepazīšanās partneris vēl nav tevi iepazīstinājis ar saviem vecākiem. Visam savs laiks. Ja viņš vienkārši velk laiku garumā un vienmēr atrod dažādas atrunas, tad varbūt viņš vienkārši nevēlas to darīt. Visticamāk, ka tādas attiecības nekļūs nopietnākas.
Padoms

Visbiežāk šīs pazīmes tiešām darbojas un vajadzētu tām pievērst uzmanību. bet nevērtējiet visu viennozīmīgi. Jāatceras, ka attiecības ir dažādas un dažādi ir cilvēki. Kas tiešām ir svarīgi - uzticēties viens otram un runāt par visu, kas uztrauc.

Varbūt nervozitāte, aizkaitināmība vai slikts garastāvoklis nav pazīmes tam, ka attiecības iet uz beigām. Visiem ir grūti brīži un tādas problēmas, ar kurām grūti dalīties. Labāk vienmēr ir uzklausīt un mēģināt izprast, bet pēc tam izdarīt secinājumus un pieņemt lēmumus.

Cieni savas attiecības, nemāni mīļoto cilvēku un vienmēr centies atrisināt visas nesaprašanās pirms lēmuma pieņemšanas - tad viss būs brīnišķīgi!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv