Trauksmes signāls! 10 pazīmes, kas liecina par meliem attiecībās

12.01.2018

Cilvēku savstarpējās attiecības - ļoti trausla un jūtīga lieta, pastāvīgs un sarežģīts darbs. Pēc vairākiem attiecību gadiem gribētos saglabāt to kaisli, kas bija sākumā. Dažreiz viss izdodas un attiecības saglabājas uz daudziem gadiem, bet dažreiz sanāk tā, ka jūtas pāriet. Daudziem cilvēkiem nepietiek drosmes tās izbeigt un viņi sāk melot.

Kā izskatās attiecību beigu sākums un kā to atpazīt?

Raksta turpinājums
Ģimenes attiecību krīze

1. Partneris nervozē, kad tu aiztiec viņa telefonu.

Katrās attiecībās jābūt robežām un katram jābūt savai personīgajai telpai. Ne visi var samierināties ar to, ka kāds aiztiek viņu personīgās lietas. Bet, ja tu nejauši paņem partnera telefonu un viņš noreaģē tā, it kā tu būtu izdarījis septiņus nāves grēkus, tad ir par ko padomāt. Varbūt viņam ir ko slēpt.
2. Ilgi aizkavējas darbā.

Tas nenozīmē, ka katru reizi, kad partneris atnāk mājās nedaudz vēlāk, būtu jāuztraucas. Bieži vien aizkavēšanās darbā ir tikai aizkavēšanās darbā. Bet ja tas notiek pastāvīgi, tad tā varētu būt banāla atruna. Ko darīt? Mēģiniet mierīgi parunāt viens ar otru. Tikai bez savstarpējiem pārmetumiem un aizvainojumiem.
3. Pārmērīga greizsirdība.

Greizsirdība nav slikta lieta, bet tikai mazās devās. Ja jebkurš sīkums izraisa greizsirdības tračus, tad vajadzētu padomāt, vai tas nav mēģinājums izbeigt attiecības.
4. Partneris kļūst nikns par jebkuru maiguma izpausmi.

Parasti cilvēki priecājas par rūpju, maiguma un mīlestības izpausmi no tuva cilvēka puses. Ja partneri tracina tava uzmanība, tad kaut kas nav kārtībā. Pacenties noskaidrot, kas tieši neapmierina tavu partneri.
5. Intīmās dzīves trūkums.

Ja attiecībās viss ir kārtībā, tad arī gultā viss viss būs labi. Intīmā dzīve ir līdzsvarotu attiecību neatņemama sastāvdaļa. Ja esi pamanījis, ka kaisle pazudusi vai intīmā dzīve izzudusi - tā ir slikta zīme.
6. Tavs partneris neplāno kopīgus nākotnes plānus.

Ja attiecības ir kārtībā, tad partneri parasti kaļ kopējus nākotnes plānus: kur dzīvos, kurp dosies atvaļinājumā, kādā skolā laidīs bērnus. Tas ir normāli. Ja nu tā nav - pacenties noskaidrot, kas par vainu. Iespējams, ka partneris neredz jums kopīgu nākotni.
7. Bez iemesla apdāvina.

Negaidītas dāvanas vienmēr ir patīkamas. Tās patīk gan sievietēm, gan vīriešiem. Bet, ja šādas dāvanas dāvinātas biežāk kā parasti, vajadzētu apdomāt vai šādi partneris necenšas mazināt savu vainas sajūtu par kādu savu rīcību.
8. Straujas garastāvokļa maiņas.

Neviens nav pasargāts no stresa. Dažreiz mēs izgāžam savas emocijas pat uz pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Bet, ja tas notiek pārāk bieži, par to vajadzētu parunāt.
9. Izvairās no nopietnām sarunām.

Ja partneris nevēlas izrunāt kaut ko patiešām nopietnu un pastāvīgi izvairās, tas ir iemesls uztraukumam. nav runa par tiem gadījumiem, kad cilvēkam vienkārši nav garastāvokļa vai saruna iekritusi nelaikā. Jāuztraucas tad, ja tā notiek vienmēr.
10. Nesteidzas iepazīstināt ar draugiem un radiem.

Tas vairāk attiecas uz pāriem, kuri vēl tikai satiekas. Bet nevajag uzreiz krist panikā, ja mēnesi pēc iepazīšanās partneris vēl nav tevi iepazīstinājis ar saviem vecākiem. Visam savs laiks. Ja viņš vienkārši velk laiku garumā un vienmēr atrod dažādas atrunas, tad varbūt viņš vienkārši nevēlas to darīt. Visticamāk, ka tādas attiecības nekļūs nopietnākas.
Padoms

Visbiežāk šīs pazīmes tiešām darbojas un vajadzētu tām pievērst uzmanību. bet nevērtējiet visu viennozīmīgi. Jāatceras, ka attiecības ir dažādas un dažādi ir cilvēki. Kas tiešām ir svarīgi - uzticēties viens otram un runāt par visu, kas uztrauc.

Varbūt nervozitāte, aizkaitināmība vai slikts garastāvoklis nav pazīmes tam, ka attiecības iet uz beigām. Visiem ir grūti brīži un tādas problēmas, ar kurām grūti dalīties. Labāk vienmēr ir uzklausīt un mēģināt izprast, bet pēc tam izdarīt secinājumus un pieņemt lēmumus.

Cieni savas attiecības, nemāni mīļoto cilvēku un vienmēr centies atrisināt visas nesaprašanās pirms lēmuma pieņemšanas - tad viss būs brīnišķīgi!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv