Sūdzība par `Simtgades loteriju` - iztērēta prāva summa, bet laimēts nav! Kāpēc tā?

12.01.2018

Kāds momentloteriju cienītājs dalījies ļoti skarbās pārdomās par pašlaik populāro `Simtgades loteriju`. Vīrietis esot iegādājies vairāk nekā desmit biļetes, iztērējis prāvu naudas summu, bet laimēts nav nekas. Kā gan tā varot būt?

 

sudzibas.lv

Raksta turpinājums
Leons sūdzību portālā raksta:

`Jau iepriekš rakstīju par savām neveiksmēm momentloterijās un aizdomām par to, ka kaut kas nav kārtībā ar tām nokasāmajām biļetēm. Nolēmu vairs latvijā tādas biļetes nepirkt, jo pat ne eiro vinnēt nevar.

Nolēmu ka pirkšu retāk, bet dārgākas, tas ir simtsgades. Pats biju aktīvs barikāžu dalībnieks - nolēmu - ja neko lielu nevinnēšu, tad atbalstīšu simtgades svinēšanu, arī azarts ir-ja nu...

Kopumā nopirku 12 biļetes un iztērēju tam 60 eiro. Kā jau sapratāt - vinnests 0 eiro. Laidienā ir 1 miljons biļēšu, no kurām ar laimestu aptuveni trešā daļa, tātad aptuveni katrai trešajai būtu jāvinnē. Tātad man būtu jābūt atvinnētiem vismaz 15-20 eiro.

Nejaušibas teorija, mērfija likums utt te nestrādā, jo tā neveikties vienkārši nevar, teorija par veiksmi mīlestībā nelaimēšanas dēļ arī te nerullē - nemanu ka mani vajātu iemīlējušos sieviešu bariņš. Biļetes pirku pārsvarā vienā veikalā un pakāpeniski, jo ar to naudu ir kā jau visiem..
Mani secinājumi tādi:

1) biļetes netiek kārtīgi sajauktas, tas ir vienā partijā būs visas tukšas, citā savukārt ar laimestiem. Tas nav godīgi - kas mēs, kas pērkam tajā veikalā, kur visas biļetes tukšas esam muļķi? Tas nav ne pēc kādies iso standartiem un noteikumiem.

2) tantes tirgū klačo, ka tā loteriju padarīšana ir visa sarunāta un sadalīta
drīzāk domāju, ka te ir variants nr1. Ja būs variants nr 2 un tas nāks gaismā, varēšu ar gudru sejas izteiksmi visiem teikt - redz-es jau zināju ka tā būs.

Pareizi ir, ka loteriju sauc par muļķu nodokli. Centīšos vairāk tās biļetes nepirkt, vismaz latvijā nē, jo pērkot lietuvā kaut sīkas summiņas, bet var laimēt. , bet jūs darat kā gribat - a ja nu tur... Lielais laimests.

Pielikumā biļešu foto, daļu gan esmu izmetis.`
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv