31 gadu veca sieviete dzemdēja bērnu no 17 gadīga puiša. Pāris nenoliedz mīlestību...

13.01.2018

Skatoties uz laulāto pāriem, saproti, ka mīlestībai gadi nav šķērslis. Biežāk gan šis teiciens asociējas ar jaunām meitenēm, kas dodas laulībā ar bagātiem apgādātājiem, bet mūsu stāsta varoņiem ir cits gadījums!

Ketlīna Mārtina no Lielbritānijas ar nākamo vīru iepazinās sociālajos tīklos. Pirmajā reizē 16 gadīgais Džeks ieradās Ketlīnas mājās, lai palīdzētu dārza darbos, bet pēc pāris tikšanās reizēm viņiem sākās romāns.

Raksta turpinājums
7 mēnešus pēc iepazīšanās 30 gadīgā Ketlīna saprata, ka ir stāvoklī. Jāsaka, ka nepilngadīgais jaunietis nebija no bezatbildīgajiem un lepni izturēja šo pārbaudījumu. Pēc pirmā atraidījuma Dzemdību namā pāris devās mājās, kad pēkšņi sievietei nogāja ūdeņi.
Neticēsi, bet 17 gadīgais pusaudzis, kurš vēl nebija beidzis skolu, personīgi savai mīļotajai pieņēma dzemdības. Ārsti konsultēja viņu pa telefonu un viņš palīdzēja Ketlīnai. Dēlu nosauca par Džeju. Tas nav Ketlīnas pirmais bērns.
Džeks ir ieguvis divas pameitas, vecākā no viņām ir tikai 4 gadus jaunāka par patēvu. Ketlīna neizjūtot vecumu starpību un cer, ka ģimene būs stipra un draudzīga.
Džeks pameta mācības un aizgāja strādāt autoservisā, lai varētu apgādāt ģimeni. tagad jaunietis lepojas savu vienaudžu priekšā - viņš pirmais kļuvis par tēvu!
Jaunais puisis nekautrējas nomainīt autiņbiksītes un prot no pudelītes pabarot dēlu. Ceram, ka šī ģimene paliks stipra un mīlestības pilna!

Un kāds ir tavs viedoklis?
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv