Šis čigānu horoskops ar  97 % precizitāti noteiks tavu likteni...

13.01.2018

Katrai tautai ir savas tradīcijas un ticējumi. Unikāli rituāli ir katrai tautai. Pat horoskopi var atšķirties tautām. Mās esam pieraduši pie zodiakālā vai austrumu horoskopa, un pamatojoties uz to, gatavojam astroloģiskas prognozes.

Čigānu horoskops ir atšķirīgs. Arī viņu zodiaks sastāv no 12 laika periodiem, par kuriem atbild noteiktas zīmes. Bet viņiem ir savas atšķirības.

 

Avots

Raksta turpinājums
1. Bļoda 21.01—19.02

Bļodas ir ļoti nepastāvīgas un mainīgas. Viņas bieži svārstās un ir aizdomīgas. Bet tādi cilvēki ļoti izjūt līdzsvaru un spēles veiksmes brīdi. Šī zīme ātri nogurst - gan fiziski, gan morāli.
2. Kapuce 20.02—20.03

Kapuces ir noslēgtas un neuzticas citiem. Viņām ir tikai pāris uzticami draugi. Viņi ir radoši, viegli atrod izeju no situācijas. Dievina komfortu un klusumu.
3. Kinžals 21.03—20.04

Ļoti tieša zīme, kura par savu lietu ies līdz galam. Kinžali ir ļoti praktiski, velti nezaudē laiku. Dažreiz viņi ir pārāk impulsīvi, pat agresīvi.
4. Vainags 21.04—20.05

Vainagi dievina bagātību un greznību. Naudu vējā nemet. Vainagi ir ļoti nopietni un jebkuru lietu noved līdz galam. Izlēmība un biznesa ķēriens viņus padara par labiem biznesmeņiem.
5. Svečturis 21.05—20.06

Svečturi ir ļoti labsirdīgi un laipni cilvēki. Dievina jaunas iepazīšanās un sabiedrību. Viņu jājamzirdziņš ir saprātīga resursu sadale. Viņi ir ļoti aktīvi, tādēļ no viņiem iznāk labi sportisti.
6. Ritenis 21.06—21.07

Riteņi ir ļoti impulsīvi un emocionāli. Tie ir romantiķi un sapņotāji, kurus viegli aizvainot. Šīs zīmes pārstāvji bieži kļūst par ievērojamiem aktieriem un muzikantiem. Viņu talants bieži ietekmē emocionālo veselību: riteņi bieži iekrīt depresijā.
7. Zvaigzne 22.07—22.08

Zvaigznes ir ļoti skaistas gan iekšēji, gan ārēji. Ar savu mirdzumu viņas apspīd un nes prieku visiem apkārtējiem. Viņas ir īsti veiksminieki, kam veicas jebkuros pasākumos. Atdodot sevi citiem, viņas nerūpējas par citiem un tāpēc bieži slimo.
8. Zvans 23.08—22.09

Zvani ir īsti laipnības iemiesojumi, kuri ar sapratni izturēsies pret tavām problēmām, vienmēr uzklausīs un dos reālu padomu. maigi, labsirdīgi cilvēki, kuri vienmēr pārdomā, pirms kaut ko dara.
9. Monēta 23.09—22.10

Apburoši cilvēki, kuri atradīs kopēju valodu ar jebkuru. Tie ir izlēmīgi cilvēki - viņi nebaidās no problēmām. Apbrīnojami darboņi, kas nekad nepalaidīs garām izdevīgu darījumu. Tādus vērts sūtīt uz pārrunām un darījumu slēgšanu.
10. Daga (garais kinžals) 23.10—21.11

Dagu čigāniem pasniedza pēc pubertātes iestāšanās, tas nozīmēja vecā nāvi un kaut kā jauna, stiprāka dzimšanu. Zem šīs zīmes dzimst stipri cilvēki, kas spēj aiz sevis vest veselas tautas. Dagi ir maksimālisti, kuriem piemīt velnišķīgs prāts un intuīcija.
11. Cirvis 22.11—21.12

Cirvji- cilvēki, kuri mīl riskēt un piekritīs jebkurai avantūrai. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti drosmīgi un gudri. Jebkurā situācijā jūtas kā zivs ūdenī. Viņiem ir laba veselība un apkārtējo mīlestība.
12. Pakavs 22.12—20.01

Pakavi ir uzticami draugi, kuriem vienmēr var uzticēties. Viņi ir ļoti darbīgi un uzstājīgi, mīl riskēt un pat ir nekaunīgi. tas dažreiz nes savus augļus, bet bieži pakavi kļūst par savas nekaunības upuriem un zaudē visu.

Vai atpazini sevi šajā neparastajā čigānu horoskopā? Lai nu kā, bet zīlēt čigāni prot. Galvenais, lai viņi ar saviem jociņiem nelien dvēselē.

Sargā sevi un savus mīļos. Uzmanies no zīlniecēm un burvjiem, labāk viņu pareģojumus izlasi internetā.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv