Kā dusmojās visas Zodiaka zīmes? 101 % patiesība! Vai tev atbilst?

17.01.2018

Lai kā arī tur nebūtu, mēs visi dažreiz dusmojamies. Iemesli mēdz būt dažādi, gan lieli, gan mazi, turklāt dusmas izjūt arī paši mierīgākie cilvēki.

Gadās tā, ka zem maskas slēpjas vesels okeāns emociju. Astrologi uzskata, ka tas, kā izrāda sevi cilvēki dusmu laikā, ir atkarīgs no viņu Zodiaka zīmes.

Astroloģijai var neticēt, bet šis viss izskatās ļoti patiesi. Lasiet šo rakstu un salīdziniet vai jums un jūsu paziņām sakrīt ar šeit rakstīto.

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns
Šie cilvēki dusmās ir ļoti bīstami. Kad viņi dusmojas, tad skaļi kliedz, sit kājas pret zemi un var mesties jums virsū ar dūrēm. Tas ir pārsteidzošs skats, ja stāv piecu kilometru attālumā no notikumu epicentra. Auni arī ātri atdziest.

Vērsis
Vērši nav vētraini, bet ja viņiem nopietni sāk krist uz nerviem, tad viņi dusmosies ilgi. Dusmās var dabūt jebkurš, kas trāpās viņiem ceļā. Viņus nomierināt ir gandrīz neiespējami.

Dvīņi
Šī Zodiaka zīme dusmās var pateikt kaut ko aizvainojošu vai iespert kaut kam, viņš neārdīsies. Nobļaus kaut ko traku un apklusīs. Dvīņi arī ātri atdziest.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv