Kurņikova un Iglesias pirmo reizi parāda savus jaundzimušos dvīņus

23.01.2018

Annai Kurņikovai un Enrike Iglesiasam dzīvē iestājies jauns aizraujošs periods: pagājušā gada 16. decembrī zvaigžņu pārim piedzima pirmdzimtie: dvīņi Lusija un Nikolass. 42 gadus vecais dziedātājam un 36 gadus vecajai eks tenisistei izdevās grūtniecību saglabāt noslēpumā, par ko viņi presē ieguva titulu - gada konspiratori.


Atgādināsim, ka dziedātāja māte, Isabella Preislere, pirmā izgaismoja šo slepeno Annas grūtniecību.

Raksta turpinājums
16. janvārī, mēnesi pēc mazuļu dzimšanas, pāris beidzot parādīja savus mazuļus. Pirmais aizkustinošu fotogrāfiju Instagramā publicēja laimīgais tētis Enrike un viņa piemēram sekoja Anna. Kurš no dvīņiem redzams fotogrāfijā, pagaidām nav zināms. Abas fotogrāfijas maigi nosauktas `Mana saulīte`.
Mamma
Nesen uzzinājām, ka pāris kapitāli atjaunojis savas Maiami villas teritoriju. Apkārt mājai uzcelts betona žogs. Vietējās pašvaldības darbinieki pavēstījuši, ka Anna un Enrike tur būvē vēl vienu divstāvu māju. Mājokļa uzlabošanai jau iztērēti 600 tūkstoši dolāru.
Uz šo brīdi zvaigznes nav izskaidrojušas šādu `aizsardzības pastiprināšanu`. Žurnālisti pauž savu viedokli, ka tas ir bērnu aizsardzības veids un mēģinājums paslēpties no nekaunīgajiem paparaci.

Iglesias un Kurņikova ir kopā jau 16 gadus un pieraduši pie masu mēdiju pastiprinātas uzmanības. Saprotama ir viņu vēlēšanās saglabāt ģimenē mieru, bet ziņkārīgajiem žurnālistiem ir cits viedoklis. Saturieties, Anna un Enrike!

Kādas ir tavas domas par šo zvaigžņoto ģimeni? Raksti komentāros!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv