Meitene izvietoja Facebook attēlu. Izmeklētājs atrada `āķi` un atklāja slepkavību! 

24.01.2018

Divas draudzenes, 21 gadu vecā Roza Antuana un 18 gadus vecā Britnija Gargola, bija labākās draudzenes līdz kādam traģiskam atgadījumam. Mirušas meitenes ķermeni atrada pie ceļa Saskačevanas pilsētā. Policija nespēja atklāt slepkavību divu gadu garumā, kamēr nepievērsa uzmanību meiteņu selfijam.

 

Avots

Raksta turpinājums
Nozieguma vietā atrada jostu, ar kuru pieņemamais slepkava nožņaudza pusaudzi. Sākumā Rozu pratināja, kā liecinieku, tad viņa pateica, ka tajā dienā viņa atvadījās no draudzenes un devās apciemot onkuli, bet Britnija aizbrauca ar svešu vīrieti.
Tas viss ir ne vairāk, kā meli, slepkava visu bija apdomājusi pāris soļus uz priekšu. `Kā juties? Tu neesi devusi ziņu, tev viss ir labi un esi mājās?`, - uzrakstīja Roza īsziņu Britnijai nākamajā dienā pēc slepkavības. Viņa palūdza onkulim melīgu alibi.
Tikai pēc diviem gadiem, policisti kārtīgi apskatīja Britnijas selfiju un pamanīja, ka Rozas josta pilnībā sakrīt ar to, ko atrada nozieguma vietā. Aizdomās turamo nekavējoties izsauca uz pratināšanu un viņa atzinās visā.
`Es nekad sev nepiedošu. Nekādi vāri nespēs atgriezt viņu pie dzīvības. Man ir ļoti žēl. Tam nevajadzēja notikt...`, - nožēloja Roza tiesā. Viņa nenoraidīja savu vainu, bet arī neatceras, kā veica slepkavību. Pēc viņas vārdiem, tajā dienā draudzenes bija narkotisko vielu iespaidā un starp viņām izcēlās strīds.
Par sadarbību ar izmeklētājiem un par atzīšanos, tiesa samazināja Rozas sodu - viņai piesprieda 7 gadus cietumsodu. Tā izbeidzās nešķiramu draudzeņu stāsts.
Meitene saputroja izmeklēšanu un rīkojās ļoti uzmanīgi, bet no soda viņai neizdevās aizbēgt.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv