10 iemesli, kāpēc izliet gurķa marinādi ir īsts noziegums. Nelej to ārā, noderēs! 

24.01.2018

Sālīti gurķi visā pasaulē ir ļoti populāri. Tos ēd vienkārši tāpat, ar tiem piepilda sviestmaizes un hamburgerus, tā ir arī neatņemama sastāvdaļa daudziem ēdieniem.

 

Avots

Raksta turpinājums
Ko jūs darat ar gurķu marinādi, pēc tā, kad esat apēduši visus gurķus? Izlejiet? Hm, velti! Šo marinādi var izmantot daudzos veidos un par to mēs jums pastāstīsim šajā rakstā.

Tikko, kā būsiet apēduši visus gurķus no burkas, nelejiet marinādi ārā. Ja jums ir problēmas ar kuņģi vai sakaltuši istabas augi - tas palīdzēs.
1. Gatavojiet vairāk sālījumu! Patiesībā nav vajadzības iespringt tikai uz gurķiem. Jūs varat sālīt daudz vairāk dārzeņu.
2. Cīnieties ar kuņģa dedzināšanu. Marināde ideāli palīdzēs kuņģim ar skābes refleksiem, jo tas satur lielu daudzumu etiķskābes, kuras nepietiek kuņģim tajā brīdī. Turklāt etiķskābe palīdz arī cīnīties ar mikrobiem un baktērijām.

3. Padariet steikus maigākus. Atlikušo marinādi var izmantot ka marinādi karbonādei vai steikiem. Pamēģiniet pievienot dažādus zaļumus, ķiplokus un garšvielas, lai eksperimentētu ar aromātiem.
4. Izvairieties no muskuļu krampjiem. Gurķu marināde satur kāliju, kas palīdz atslābināt muskuļus. Etiķis tajā ļauj organismam labāk uzņemt kāliju un nātriju. Bet sāls ir nepieciešama tam, lai šūnas saglabātu šķidrumu. Saka, ka gurķu marināde ir sportisks dzēriens.
5. Padariet rupjmaizi garšīgu. Nav vajadzības pirkt maizi veikalā, ja varat to uztaisīt ar savām rokām. Pievienojiet maizes mīklai gurķu marinādi.

6. Atjaunojiet elektrolitu līmeni organismā. Marināde to izdarīs ļoti labi. Tādā veidā, jūs neizjutīsiet atūdeņošanos.

7. Ārstējiet paģiras. Jā, tas ir pats izplatītākais veids, kā ārstēt paģiras. Par to zina visi.
8. Atdzīvināt mājas augus. Augiem ir nepieciešams daudz kālija, lai labi augtu. Marinādei ir kālijs, kurš palīdz augiem nesažūt.

9. Notīriet vara katlus. Izrādās, ka marināde ir spējīga tikt galā ar vara katlu piedegumu.
10. Pēc saules apdeguma nomieriniet savu ādu. Etiķis, ko satur marināde, ir spējīgs nomierināt saulē apdegušu ādu. Izmantojiet aukstu marinādi.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv