`Rimi` pircēja šokā par apkalpošanu: `Pārtiku pērkot, pret mani izturas kā pret mēslu!`

29.01.2018

Kāda lielveikala `Rimi` apmeklētāja tirdzniecības centrā Mols dalījusies ar ārkārtīgi nepatīkamu pieredzi - pērkot pārtiku, kasiere viņam likusi justies pazemotai un mazvērtīgai tikai tāpēc, ka viņa norēķinājusies ar monētām.

 

sudzibas.lv

Raksta turpinājums
Monta sūdzību portālā raksta:


`Šodien iepirkos T/c Mols Rimi, un no šī veikala iznācu ar sabojātu garastāvokli un negatīvām emocijām, - vai tā ir jābūt pēc veikala, kurā es iepērkos regulāri un visa mūsu ģimene tur atstāj savu naudu?
Problēma bija tāda, ka līdz algai mums ar meitu nebija palikusi nauda, tāpēc izkratījām krājkasīti, tur bija 10, 20 un 50 centu monētās 18 eiro, ar kuriem kasē norēķinājos par pārtiku. Kasiere bija ļoti neapmierināta, nelaipna, lika, man justies pazemotai un mazvērtīgai. Bet vai nauda monētās nav nauda?

Jūs teiksiet, vajadzēja iet uz banku mainīt, - arī tā mēs mēģinājām darīt, tur par 21 eiro vērtas monētu kaudzītes samainīšanu atvilka 7,13 euro par komisiju! Diemžēl šādas izpriecas es atļauties nevaru kā barot banku viņas komisijas naudām! Tad kur es drīkstu norēķināties monētās? Ja pārtiku pērkot pret mani izturas kā pret mēslu?

Pie šīs kasieres vairs neiepirkšos, bet uz molu man diemžēl ir jāiet, jo dzīvojam blakus un tas ir mūsu pārtikas un arī citu preču iegādes punkts.`


Lūgums padalīties ar šo rakstu, kā arī izsakiet savas domas komentāros.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv