Dzīve PSRS laikos: kā jūs domājat - bija labi vai slikti?

19.03.2018

Atkal PSRS nostaļģija - jūs teiksiet. Nē, tā gan nē. Mēs vēlamies jūs ievilkt foto strīdā par PSRS laikiem. Lai nostaļģiskie argumentēti parādītu, kas viniem patika/nepatika.

 

Avots: lasītāja pārdomas

Raksta turpinājums - lapa #1
1. klase

1. septembris pirmklasniekiem vienmēr ir svētki. Atceraties lepnumu, kad ejat svētku tērpā, ar ziediem iekšā savā pirmās klases kabinetā?
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [4]

16:16 17.05.2018Gunārs
Līdz skolai viss pareizi.
Nu katru gadu visus ārstus nevajadzēja iet, bet ārstu pārbaudes bija.
Parastie mirstīgie, kuri nestrādāja Sibīrijā pie Moskviča varēja tikt nostāvot rindā vismaz 15 gadus
Es atšķirībā no tevis dienēju krievu armijā. Tici man to ko rādijā tv un kas bija reāli atšķirās ļoti.
Un par padomju mentiem arī tev nav taisnības, baidījās. Bija dažādi cilvēki tajā mentenē, ļoti daudz bija negodīgu
Tā laika filmas vispār bija labas, gan krievu, gan amerikāņu (cik nu tajos laikos varēja redzēt, sagraizītas drusku)
20:32 17.05.2018Antra Kordovica
Bij lobos lietos un sliktos.Veikoli tulši,bet zivis un zivju konservi bij nopērkomi visiem.Lielo doļo nebij turīgi,bet iztikoi pietiko.Dzīvokļus kuri vēlējos dzīvot loukos,piešķīro visiem,pilsētos bij soreždžītok.Dzīvojo kojos un komunolojos dzīvokļos un gidijo rindo uz dzīvokļiem ,bet uz ielom cilvēkus neizliko.Vienodos drēbēs nestoigojo,jo bij oudumu veikoli,kur bij lielo izvēle,bij doudz privotos šuvējos
Bija gan labi,gan slikti, bija darbs, bija ārsti par brivu, mašīnu nevarēja nopirkt, ceļot varēja pa visu valsti, dzīvokļos bija dažādi, citiem bija ar ērtībām, citiem nē. Nu neko nevar salīdzināt. Tad dzivokļus nenoņēma. Nu neko nevar likt svaru kausos. Tas ir bezjēdzīgi. Ir jādara viss, lai tauta dzīvotu labi, bet augšas patiesi un godīgi. Tad neko nevajadzēs salidzināt.Ir jādzīvo un jācenšas būt godīgiem, jāiet VISIEM vēlēt, tad varbūt varēsim ko mainīt uz labu.
Mainīsimies uz augšu!
10:11 20.05.2018haralds elceris
Padumjo Savienības okupācijas laikā bija 4 labas lietas - antistatiskie aerosoli "disco" un "Контакт-М", bezmaksas (bet sūdīga, izņemot ekzaktās disciplīnas!) izglītība, lēts pilsētas transports un vārga cerība, ka tas murgs reiz beigsies. cerība, ka tas murgs reiz beigsies ir joprojām, bet nu jau ārkārt vārga!
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv