Izvēlies es, vai tas sīkais! Stāsts, kas liks noticēt īstai mīlestībai ...

21.04.2018
Raksta turpinājums - lapa #3
Viņa interesējās par viņa ģimeni un nākotnes plāniem. Saša godīgi pastāstīja, ka dzīvo laukos, tēva nav, palīdz mātei saimniecībā. Nākotnē vēlas pabeigt institūtā celtnieka profesiju. Viņš tā aizrunājās, ka pat nepamanīja Oksanas nikno skatienu uz meitu. Viņš attapās, kad viņa pateica: Saša, tev, laikam, jau laiks mājās?

Nākamajā dienā, Maša izvairījās no viņa, pat pameta pulciņu, sakot, ka gatavosies universitātes iestājeksāmeniem. Kad Saša piezvanīja uz viņas mājām, telefonu pacēla māte, viņa palūdza likt mierā viņas meitu. Puisis bija sagrauts.
Notika briesmīga lieta. Viņa māte darba laikā nokrita no liela augstuma, salauza mugurkaulu, bet izdzīvoja. Pēc šīs traumas viņa jau vairs nevarēja staigāt. Sašam bija tikai 17 gadu, kad uz viņa pleciem uzgūlās ne tikai rūpes par māti, bet arī par visu saimniecību.

Par Mašu viņš neaizmirsa, dažreiz viņš no klasesbiedriem dzirdēja, ka viņa tagad dzīvo galvaspilsētā, ka viņai ir jaunākais brālis, bet viņam ir kaut kādas problēmas ar veselību, ka drīz viņa precas un, ka viņa tagad ir šeit, pilsētā pie vecākiem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv