12 mistiski stāsti, kas notika ar parastiem cilvēkiem - tu neticēsi ...

22.04.2018
Raksta turpinājums - lapa #2
3. Man nekad neveicas, bet mana meitene ir veiksmīga. Viņai veicas visā: kaut ko vinnē, kaut ko atrod. Kādu dienu stāvu un bēdājos par savu neveiksmi. Viņa klusām pieiet no muguras, apskauj un noskūpsta kaklu ar vārdiem: Atdodu tev pusi savas veiksmes! Un vakar es uz ielas atradu 50 eiro, bet priekšnieks pat nepamanīja, ka nokavēju darbu. Tiešām ragana!

4. Agrāk meklēju un pirku vecas grāmatas, mājās ir atsevišķa istaba ar grāmatām. Vienu no šīm grāmatām es nopirku citā reģionā, ļoti veca un vērtīga, atnesu mājās. Tajā pat naktī sāka notikt, kas paranormāls. Grāmatas sāka krist no plauktiem, kaķis staigāja uz divām ķepām, durvis taisījās vaļā un ciet. Pie loga sitās vārna. To vajadzēja redzēt: es, pieaudzis vīrietis ar kaķi padusē, bļaujot rupjus vārdus, skrēju no mājām uz garāžu. No grāmatas atbrīvojos.

5. Naktī lija stiprs lietus. Mēs ar meiteni cieši gulējām manā istabā, pēkšņi viņa pamodās un sāka mani modināt, palūdza pāriet uz viesistabu. Gulējām tur. Pēc pāris minūtēm manā istabā, nokrita griestu gabals manā pusē, kur gulēju.
6. Izdarīju visas mājas lietas, devos pastaigā ar meitu. Spēlējāmies smilškastē, šūpojāmies. Nolēmām aiziet uz tirdzniecības centru (40 minūtēm ar kājām no mājām). Ejam jau 10 minūtes. Garām mums iet svešs vīrietis, uzbāzīgi uz manis skatās un pēkšņi nikni caur zobiem saka: Vistu uz plīts izslēdz, idiote. Es apstulbu. Atcerējos, ka tiešām atstāju vistas buljonu uz plīts vārīties. Skrēju mājās, ik palaikam atskatoties, vīrietis iekāpa tramvajā un aizbrauca.

7. Nakts. Tumsa. Ar vīru braucam mājās. Nekad ciesi neguļu, bet te aizmigu. Tā, ka kāds stipri pieklauvēja pie loga, es nespēju saprast, kur esmu un kas notiek. Skatos - tumšs, mežš. Tad pielec: Es taču braucu! Taisns ceļš, motors rūc. Paskatos uz vīru, viņš guļ: Sašaaaa! Viņš sabremzē.

8. Noīrēju dzīvokli. Bieži manīju, ka itkā kāds staigā pa istabām, naktī pāris reizes dzirdēju, kā mani sauc vārdā. Bija baisi. Atnācu iereibusi, ārā tumšs un skaidri redzu vīrieša siluetu viesistabā. Es tā gribēju gulēt, ka vienkārši novilkusi apavus saku: Lūdzu, tikai ne šodien, esmu iedzērusi un gribu gulēt. Pēc tā, nekādas paranormālas parādības mājās nemanīju. Man liekas, ka spoks bija šokā par manu bezbailību.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv