12 mistiski stāsti, kas notika ar parastiem cilvēkiem - tu neticēsi ...

22.04.2018
Raksta turpinājums - lapa #3
9. Daudzi cilvēki saka, ka viņiem ir laba intuīcija. Bet mana mamma ir kaut kāds īpašs gadījums. Viņa var pamosties 2 minūtes pirms tētis atsūta SMS, kad viņš ziņo par nolaišanos. Var sarunā pieminēt kādu cilvēku ar ko nav vairākus gadus runājusi un tai pat dienā tas cilvēks viņai piezvanīs. Kad es nokļuvu avārijā, viņa uzreiz pēc minūtes man zvanīja un jautāja vai man viss ir kārtībā. Diemžēl, šo spēju no viņas es neesmu mantojusi.

10. Strādāju pie datora, kabinetā esam četri. Virs mums ceļ vēl vienu stāvu. Pēkšņi kāds uzsita man pa plecu un pāri visam ķermenim pārgāja aukstums. Pagriezos - kolēģi ir savās vietās. Likās, ka esmu aizstrādājusies. Devos pēc ūdens. Tikko piecēlos, atgāju pāris soļus - tieši manā vietā atlūzt un nokrīt griestu gabals.

11. Mana māsa bija dziļā depresijā. Es biju tālu, kad viņa nolēma izbeigt dzīvi. Viņa uzkāpa uz jumta un pirms pēdēja soļa, viņai pizvanīja. Tā biju es. Viņa pacēla telefonu un sasveicināšanās vietā izdzirdēja manu balsi - es runāju ar draudzeni par to, kā esmu sailgojusies pēc mājām un pēc māsas it īpaši. Šis zvans izglāba viņu un viņa nokāpa no jumta. Man vēl joprojām interesē, kāpēc tieši tajā brīdī mans telefons uzskārās un pats piezvanīja māsai.

12. Naktī pirms pirmā no trīs eksāmeniem, mamma ieteica atcerēties sapni, nu ieraudzīšu ciparu - tas būs biļetes numurs. Pamodos agri, sapni neatcerējos un iemigu atkal uz 10 minūtēm, sapņoju, kā izvelku 18. biļeti. Pirmajā eksāmenā izvelku 18. biļeti, otrajā eksāmenā 18. biļeti, trešajā eksāmenā iemācījos tikai 18. biļeti un izvilku 9. biļeti. Domāju, ka nepaveicās! Bet izrādās, pasniedzējs samaisīja jautājumus un 9. biļete ir bijusī 18. biļete. BINGO!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv