12 mistiski stāsti, kas notika ar parastiem cilvēkiem - tu neticēsi ...

22.04.2018

Dzīvē notiek daudz dīvainības, bet ne visas var izskaidrot ar banālu nejaušību. Katrs pats izvēlas vai ticēt aprakstītajiem notikumiem, vai arī nē.

Raksta turpinājums
1. Autobusā visu ceļu uz manis lūrēja dīvaina paskata vīrietis, es nikni nodomāju: Ko tu blenz? Domā, ka tu viens proti lasīt domas? Viņš saraucās, aizgriezās un pirmajā pieturā burtiski izskrēja no autobusa.

2. Es viena pati biju mājās. Gulēju vannā. Durvis bija aizslēgtas. Flīžu atspulga redzu kājas. Es sabijos. Vīrs ir darbā, telefons ir viesistabā. Satraukti domāju, ko darīt. Nolēmu ne par ko neiet ārā. Klauvē pie durvīm. Es bļauju: Mīļais, tu jau mājās? Nomazgā rokas virtuvē, tūlīt atbrauks mamma. Dod man 20 minūtes. Kad vīrs atnāca mājās, dzīvokļa durvis bija aizslēgtas no ārpuses uz otro atslēgu, bet no iekšpuses to atvērt nevar.
3. Man nekad neveicas, bet mana meitene ir veiksmīga. Viņai veicas visā: kaut ko vinnē, kaut ko atrod. Kādu dienu stāvu un bēdājos par savu neveiksmi. Viņa klusām pieiet no muguras, apskauj un noskūpsta kaklu ar vārdiem: Atdodu tev pusi savas veiksmes! Un vakar es uz ielas atradu 50 eiro, bet priekšnieks pat nepamanīja, ka nokavēju darbu. Tiešām ragana!

4. Agrāk meklēju un pirku vecas grāmatas, mājās ir atsevišķa istaba ar grāmatām. Vienu no šīm grāmatām es nopirku citā reģionā, ļoti veca un vērtīga, atnesu mājās. Tajā pat naktī sāka notikt, kas paranormāls. Grāmatas sāka krist no plauktiem, kaķis staigāja uz divām ķepām, durvis taisījās vaļā un ciet. Pie loga sitās vārna. To vajadzēja redzēt: es, pieaudzis vīrietis ar kaķi padusē, bļaujot rupjus vārdus, skrēju no mājām uz garāžu. No grāmatas atbrīvojos.

5. Naktī lija stiprs lietus. Mēs ar meiteni cieši gulējām manā istabā, pēkšņi viņa pamodās un sāka mani modināt, palūdza pāriet uz viesistabu. Gulējām tur. Pēc pāris minūtēm manā istabā, nokrita griestu gabals manā pusē, kur gulēju.
6. Izdarīju visas mājas lietas, devos pastaigā ar meitu. Spēlējāmies smilškastē, šūpojāmies. Nolēmām aiziet uz tirdzniecības centru (40 minūtēm ar kājām no mājām). Ejam jau 10 minūtes. Garām mums iet svešs vīrietis, uzbāzīgi uz manis skatās un pēkšņi nikni caur zobiem saka: Vistu uz plīts izslēdz, idiote. Es apstulbu. Atcerējos, ka tiešām atstāju vistas buljonu uz plīts vārīties. Skrēju mājās, ik palaikam atskatoties, vīrietis iekāpa tramvajā un aizbrauca.

7. Nakts. Tumsa. Ar vīru braucam mājās. Nekad ciesi neguļu, bet te aizmigu. Tā, ka kāds stipri pieklauvēja pie loga, es nespēju saprast, kur esmu un kas notiek. Skatos - tumšs, mežš. Tad pielec: Es taču braucu! Taisns ceļš, motors rūc. Paskatos uz vīru, viņš guļ: Sašaaaa! Viņš sabremzē.

8. Noīrēju dzīvokli. Bieži manīju, ka itkā kāds staigā pa istabām, naktī pāris reizes dzirdēju, kā mani sauc vārdā. Bija baisi. Atnācu iereibusi, ārā tumšs un skaidri redzu vīrieša siluetu viesistabā. Es tā gribēju gulēt, ka vienkārši novilkusi apavus saku: Lūdzu, tikai ne šodien, esmu iedzērusi un gribu gulēt. Pēc tā, nekādas paranormālas parādības mājās nemanīju. Man liekas, ka spoks bija šokā par manu bezbailību.
9. Daudzi cilvēki saka, ka viņiem ir laba intuīcija. Bet mana mamma ir kaut kāds īpašs gadījums. Viņa var pamosties 2 minūtes pirms tētis atsūta SMS, kad viņš ziņo par nolaišanos. Var sarunā pieminēt kādu cilvēku ar ko nav vairākus gadus runājusi un tai pat dienā tas cilvēks viņai piezvanīs. Kad es nokļuvu avārijā, viņa uzreiz pēc minūtes man zvanīja un jautāja vai man viss ir kārtībā. Diemžēl, šo spēju no viņas es neesmu mantojusi.

10. Strādāju pie datora, kabinetā esam četri. Virs mums ceļ vēl vienu stāvu. Pēkšņi kāds uzsita man pa plecu un pāri visam ķermenim pārgāja aukstums. Pagriezos - kolēģi ir savās vietās. Likās, ka esmu aizstrādājusies. Devos pēc ūdens. Tikko piecēlos, atgāju pāris soļus - tieši manā vietā atlūzt un nokrīt griestu gabals.

11. Mana māsa bija dziļā depresijā. Es biju tālu, kad viņa nolēma izbeigt dzīvi. Viņa uzkāpa uz jumta un pirms pēdēja soļa, viņai pizvanīja. Tā biju es. Viņa pacēla telefonu un sasveicināšanās vietā izdzirdēja manu balsi - es runāju ar draudzeni par to, kā esmu sailgojusies pēc mājām un pēc māsas it īpaši. Šis zvans izglāba viņu un viņa nokāpa no jumta. Man vēl joprojām interesē, kāpēc tieši tajā brīdī mans telefons uzskārās un pats piezvanīja māsai.

12. Naktī pirms pirmā no trīs eksāmeniem, mamma ieteica atcerēties sapni, nu ieraudzīšu ciparu - tas būs biļetes numurs. Pamodos agri, sapni neatcerējos un iemigu atkal uz 10 minūtēm, sapņoju, kā izvelku 18. biļeti. Pirmajā eksāmenā izvelku 18. biļeti, otrajā eksāmenā 18. biļeti, trešajā eksāmenā iemācījos tikai 18. biļeti un izvilku 9. biļeti. Domāju, ka nepaveicās! Bet izrādās, pasniedzējs samaisīja jautājumus un 9. biļete ir bijusī 18. biļete. BINGO!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv