TOP-6 pašas uzticīgākās Zodiaka zīmes: vai tu to nojauti?

24.04.2018

Cik naivi jūs esat? Vai jūs esat viena no sešām uzticīgākajām Zodiaka zīmēm, kuras ir viegli apmānīt? Būt atklātam cilvēkam - nav slikti, bet vajag būt arī apdomīgam. Uzticība - tas nav tā, ka vajadzētu sniegt informāciju pa labi un pa kreisi, īpaši neaizdomājoties.

 

Neticiet tam, ko jums saka citi cilvēki, pat tad, ja gribat tam ticēt. Ja jūs jau ir izmantojuši, neļaujiet apmānīt sevi atkal.

Raksta turpinājums
1. Auns

Auns ir uzticīgs kā bērns, kad viņš ir līdz ausīm iemīlējies. Viņš traki vēlas ticēt šai mīlai, pat tad, ja apkārtējie lūdz uzmanīties. Iemīlējies Auns ignorē savu iekšējo balsi, brīdinot par to, ka viss iet pārāk labi, lai būtu patiesība. Auns kustēsies uz priekšu! Auns ne visai labi prot analizēt, minēt, bet attiecībās viņš zaudē paškontroli un veselo saprātu pilnībā. Taja brīdī Aunu ir viegli aptīt ap pirkstu!
2. Vēzis

Dzīvē ir notikumi, kas spēk padarīt Vēzi īpaši ievainojamu un uzticīgu. Šķiršanās, pārcelšanās, liela strīda, nopietnas slimības vai pat tuva cilvēka nāves gadījums var Vēzi tik ļoti iespaidot, ka viņš kļūs naivs. Ja kāds pazīstamais cietīs lielu stresu, Vēzis daris visu, lai nomierinātu un atbalstītu šo cilvēku, tāpēc viņš naivi domā, ka pārējie pret viņu attieksies tāpat. Parasti tas beidzas ar to, ka Vēzi sāk izmantot. Ja Vēzis atrodas ļoti emocionālā situācijā, viņam vajag būt ar cilvēkiem, kuriem patiesi uzticas.
3. Svari

Svari ir vienas no labsirdīgākākajām un uzticīgākajām Zodiaka zīmēm, kuras var būt vienkārši brīnišķīgi cilvēki. Tāpēc nereti viņiem cenšas uzkāpt uz galvas un dabūt labumu no viņiem. Šī zīme var būt tik neuzmanīga attiecībā pret to, kas notiek apkārt viņam, bet noteiktā momentā viņam ir jāatver acis. Ja par viņu visu laiku joko un izsmej, tad ir jāapdomājas un jāsaprot, kāpēc. Svariem ir jāpaceļ savs pašvērtējums un nav jāļauj sevi apvainot.
4. Strēlnieks

Viņi ir gudri cilvēki un mazliet naivi, īpaši, kad jautājums ir par jaunas pieredzes gūšanu, iespaidiem un ceļojumiem. Viņš domā, ka cilvēki būs atvērti un draudzīgi, ka sāks viņu vienmēr un visur atbalstīt, bet tā nenotiek. Ne visi cilvēki izturās pret viņu, kā viņš vēlētos. Strēlnieks tic visiem: taksistiem, garāmgājējiem, oficiantiem - labākajā gadījumā no tādas uzticības cieš viņa maciņš. Strēlniekam ir jāsaprot, ka ne visi cilvēki vēlēsies palīdzēt!
5. Mežāzis

Jūs varētu padomāt, ka tāda praktiska un pragmatiska Zodiaka zīme nespēs būt uzticīga, bet jūs kļūdaties. Mežāži vienmēr vēlas ticēt cilvēkiem un redzēt viņos tikai to labāko, tāpēc viņiem nākas atkal un atkal apdedzināties. Mežāzis atsakās ticēt, ka viņu kāds var izmantot. Mežāzis pats ir labs cilvēks un domā, ka visi būs tādi pret viņu, bet visbiežāk tā nenotiek.
6. Zivis

Zivis regulāri sev sola, ka neļaus kādam ar sevi manipulēt. Zivis ir jūtīgas un viņiem ir ideāla intuīcija, bet tikai ja vien viņi klausītu šai intuīcijai. Zivis ir pārliecināti ideālisti, kuri redz cilvēkos tikai pozitīvās īpašības, tāpēc dažos gadījumos tie ir pilnīgi akli. Zivīm ir jāuzticas savai sestajai maņai un jāpievērš uzmanība ķermeņa valodai, mīmikai un balss tonim, lai atklātu manipulatoru.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv