Es ienīstu savu vecmāmiņu, jo viņa domāja, ka esmu prostitūta!

05.05.2018

Es ienīstu savu vecmāmiņu tāpēc, ka tad, kad man bija 15 gadu, viņa sāka rakstīt iesniegumus policijā par to, ka es nodarbojos ar prostitūciju, tirgoju narkotikas, lietoju alkoholu. Kaut arī es biju laba meitene, labi mācījos, nedzēru, nesmēķēju.

Raksta turpinājums
Viss sākās ar to, ka viņa ienīda manu tēvu un šis naids nonāca pie manis. Tagad man ir 26 gadi, vecmāmiņa dzīvo viena, mamma par viņu rūpējas. Kopš tā laika, kad mēs sākām dzīvot atsevišķi, es viņu neesmu redzējusi un pat negribu redzēt.

Es nespēju aizmirst, kā pavadīju laiku policijas iecirknī, kā uz mani tur skatījas, kā uz mazgadīgu narkomāni, kurš gan ticēs 15 gadīga bērna vārdiem, pret pensionāra? Policiju viņa sauca gandrīz katru dienu, tad pults viniem pazūd, tad glāze, tad vēl kaut kas. Policijai bija pienākums mani savākt un noskaidrot visus apstākļus.
Atceros, kā viņa piezvanīja uz manu jauno skolu un paziņoja direktoram par manu darbības sfēru. Šī informācija nonāca līdz maniem jaunajiem klasesbiedriem, bija liels kauns, kaut arī man nebija ko kaunēties. Tad arī pametu skolu. Mamma ir aizmirsusi, lūdz apciemot vecmāmiņu, saka, ka viņa ilgojas, viņai ir vajadzīga uzmanība, bet es nevaru, es visu atceros un man ir aizvainojoši.

Ko jūs par to domājat? Dalieties ar viedokļiem komentāros.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv