Vārtsargs ar 9mm kalibra lodi galvā

Amatieru futbola vārtsargs Duško Krtalica piedalījās turnīrā Sarajevo, kad viņš sāka sūdzēties par galvassāpēm. Treneris ieminējās, ka galvassāpju cēlonis varētu būt no tā, ka Krtalicam pa galvu bija trāpījusi bumba, līdz ar to teica ignorēt sāpes un turpināt spēlēt. 51 gadu vecais vārtsargs nospēlēja līdz galam un pēc beigu signāla viņš jau sāka sūdzēties par roku nejūtīgumu.Drīz vien arī viņa runas spējas sāka pieklibot. Tika izsaukti ātrie un Krtalica tika nogādāts slimnīcā, kur, ārstiem par lielu pārsteigumu, izrādījās, ka vīrietim galvā atrodas 9mm kalibra lode. Viņam tika veikta operācija lodes izņemšanai un šobrīd Krtalica stāvoklis esot stabils.

Pēc šī atgadījumu radās daudz jautājumu. Kā kāds var neievērot lodi sev galvā? Kā var justies tik labi, lai nospēlētu 90 minūtes futbolu ar šādu traumu? Un kas gan varēja izšaut uz amatieru futbola vārtsargu?

Atbilde tika rasta tikai uz pēdējo jautājumu. Izrādījās, tai dienā ciematā tika svinētas trīs kāzas un vienā no tām kāds viesis par godu jaunlaulātajiem vēlējās izšaut gaisā, tomēr viena lode nomaldījās un tika vēlāk atrasta Krtalica galvā. Šāvējs tika arestēts un viņa ierocis – konfiscēts. Kopumā policija atradusi 12 lodes apkārt futbollaukumam.

Avots: iraksti.lv
Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv