Ārsti atdzīvinājuši sirdi, kas nepukstēja 80 minūtes.

Britu ārsti izglāba 60 gadīgo mehāniķi Džonu Tomsonu no Northemptonas, kura sirds nepukstēja 80 minūtes. Pēc vīrieša teiktā, viņš atradās savās mājās un klusi sarunājās ar savu sievu, kad sajuta stipras sāpes krūtīs. Pensionārs mēģinājis lūgt sievai izsaukt ātro palīdzību, bet nebija spējīgs sakopot spēkus un miris nokrita uz grīdas.

"Es apjuku un nezināju, ko darīt," - stāsta Anita Tomsone. - "Vienīgi pēc pāris sekundēm es metos pie telefona un izsaucu ātro palīdzību."
Atbraukušie ārsti uz vietas centās reanimēt pacientu, bet viņš nedeva nekādas dzīvības pazīmes. Speciālisti domāja iet līdz galam un veica viņam 30 elektriskos lādiņus, bet pat tas neglāba Tomsonu.


Pēc tā, ka Džonu nogādāja slimnīcā "Northampton General Hospital" mediķi reģistrēja pacienta klīnisko nāvi.
"Mūsu izbrīnam nebija robežu, kad mēs sapratām, ka smagu infarktu pārcietušai vīrietis burtiski atgriezās no tās saules un atsāka elpot," - situāciju komentēja ārsts Dominiks Koks. - "Viņa sirds nepukstēja 80 minūtes."
Pēc 9 dienām slimnīcā pensionārs sāka atgūties.
"Katr no medicīniskā personāla locekļiem nospēlēja milzīgu lomu manā glābšanā," - stāsta Džons. - " Ja es varētu, es sadalītu savu sirdi vairākās daļās un atdotu viņiem kā pateicību."

Avots: iraksti.lv
Raksta turpinājums - lapa #1
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv