Pugačovai un Galkinam piedzimuši dvīņi

Svētdien Krievijas šovbiznesu satrieca ziņa: 37 gadus vecajam aktierim un televīzijas vadītājam Maksimam Galkinam un 64 gadus vecajai dziedātājai Allai Pugačovai piedzimuši dvīņi. Mazuļi nākuši pasaulē ar surogātmātes palīdzību, raksta Krievijas mediji.

Pugačova un Galkins kļuvuši par vecākiem dvīņiem – puisītim un meitenītei, kas piedzima 18.septembrī. Tā medijiem paziņojusi dziedātājas pārstāve Jeļena Čurpakova.

"Piedzima divi bērniņi – puisītis un meitenīte. Detaļas es nezinu. Zināms, ka bija surogātmāte. Meitenīti nosauca par Līzu, puisīti par Hariju".

Pēc mediju informācijas, bērnu nākšanu pasaulē uzraudzīja Krievijas labākais ginekologs Marks Kurcers vienā no prestižālkajām Maskavas klīnikām.

Patlaban mazuļi ir jau mājās, Galkina pilī, ciematiņā "Grajz". Lai nodrošinātu mazuļiem vislabāko aprūpi, jaunais tētis pieņēma darbā profesionālu aukli un sertificētu ārstu.

Tiek ziņots, ka Pugačova un Galkins bērnu piedzimšanu turēja noslēpumā līdz pat pēdējam brīdim. Par gaidāmo notikumu zināja tikai Pugačovas meita Kristīna Orbakaite, ģimenes draudzene Alīna Rēdele un Maksima brālis Dmitrijs.

Avots: http://lat.mixnews.lv
Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv