Cilvēks-reklāma sapņo atbrīvoties no saviem tetuvējumiem

Billy Gibby, kas reiz solīja uzstādīt pasaules rekordu sataisot reklāmas tetovējumus uz ķermēķa, bet tagad vēlas pagriezt laiku atpakaļ. Pēc savas ādas pārdošanas gandrīz desmit gadus vīrietis mainija savas domas. Amerikānietis no galvas līdz kājam ar tetuvējumiem ir kļuvis labi pazīstams internetā.
Neizdevušais bokseris bieži piesaista uzmanību ar savām neparastajām darbībām. Strādājis mazapmaksātu darbu, sniedza savu nieri svešiniekam, un tad sāka piedāvāt savu ķermeni priekš reklāmas.
Tagad viņa seja ir klāta ar dažādiem uzrakstiem, kas neveic kultūras nozīmi vai motīvu. Vietās ar mākslinieciskiem dizainiem uz ādas piepildīts ar reklāmām, un lielākā daļa reklāmu, vairs nepastāv.Vārds "ķēms", "video" un domēna sufiksu "com" ir visbiežāk.
Izmantojot sevi kā cilvēku stendu ideja nāca klajā amerikānietim pirms desmit gadiem, kad viņš strādaja divās darbavietās un kāroja pēc naudas, tāpēc uz muguras sataisija-tetovējumu tiešsaistes kazino, un viņš par to saņēma 10000 dolāru.
Tagad ne tikai viņa ķermenis, bet arī viņa seja ir klāta ar 38 tetovējumiem, no kuriem viņš vēlas atbrīvoties. Pēc viņa vārdiem, pārdot savu ādu viņu pamudināja bailes par bērniem un progresējošo slimību, par kuru viņs pat nezināja.
Fakts, ka viņam diagnosticēja slimību ar bipolāriem traucējumiem, agrāk kā pazīstamu depresija - slimība, ko raksturo ar jautro uzvedību.
„Pēc savas situācijas es nevarēju palikt ilgi vienā darbā, bet priekšnieki vienmēr bija labi pret mani. Bet ne bipolāri traucējumi, kas mudināja mani meklēt jaunus klientus tiešsaistē, bet bailes par saviem bērniem. Es domāju par to, ka es nevarēšu samaksāt īri, un viņi kļūst par bezpajumtniekiem. Bērni ir daudz vairāk svarīgi, par manu sēju"- saka Gibby.
Ārsti pārliecināja tetovētajam amerikānietim veikt īpašus medikamentus, kas stabilizētu viņa stāvokli.
„Es vienmēr esmu uzskatījis, ka pasaule ir netaisnīga un cilvēki ienīst viens otru. Es mēģināju palīdzēt citiem. Bet pēc ārstēšanas, es sapratu, ka man bij daudz kur nepareizu viedokļu. Kurš ziedotu savu nieri svešiniekam? Ko darīt, ja manam bērnam būs nepieciešams donora orgāns, kāds viņam palīdzēs? Es nenožēloju ka sataisiju tetuvējumus uz sava ķermeņa. Vienīgais, pārdomas par manu seju spogulī "- rūgti saka reklāmas-cilvēks.

Avots: ifakti.lv
Raksta turpinājums - lapa #1
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv