Sievietes „dedzina sevi”, lai kļūtu jaunākas

Āda zem liesmām! Tāda ir metode, kurai uzticas nu jau tūkstošiem Ķīnas sieviešu, kā arī tā tiek izmantota skaistumkopšanas salonos. Tiek solīts, ka šī tehnika, zināma arī kā Huǒ Liao, tonizē ādu un uzmundrina to, palīdz cīnīties ar tuklumu un grumbiņām.Ziņas par šo ekscentrisko skaistumkopšanas rituālu uzpeldēja pēc tam, kad foto ar sievieti, kuras „acis bija liesmās”, parādījās ķīniešu ziņu portālā tt.mop.
Zem foto ir arī paskaidrojums; „ Mana mamma devās uz skaistumkopšanas salonu, lai veiktu dažādas sejas ādas kopšanas procedūras, tāpēc es devos viņai līdzi. Tas, ko es ieraudzīju… mani šokēja… es nespēju to skatīties.”
Runā, ka šis rituāls ir plaši izplatīta un praktizēta alternatīvās ādas terapijas forma. Procedūra iekļauj dvieļa iemērkšanu alkoholā un arī „kādā slepenā eliksīrā”, pēc kā šis dvielis tiek uzklāts uz problemātiskās vietas, kā seja, kājas, mugura un kakls. Pēc tam speciālists dvieli aizdedzina; tas ilgst vairākas sekundes, līdz liesmas ar citu auduma gabalu atkal tiek nodzēstas.
Šīs metodes piekopēji un atbalstītāji sludina, ka bīstamajai procedūrai piemīt īstas superspējas, lai cīnītos pret tādām vājībām kā neveselu, pelēcīgu ādu, parastu saaukstēšanos un tuklumu. Tas jau nekas, ka pastāv reāli draudi matiem aizdegties vai arī iedzīvoties hiperpigmentācijā (ādas iekrāsošanās atsevišķās zonās, ko izraisa paaugstināts melanīna daudzums). Tomēr jāpiebilst, ka ne katrs var un drīkst šo metodi izmantot – tikai speciāli kvalificētas personas.

„Ja jūs man vaicātu, vai es būtu ar mieru izmēģināt šo metodi uz savas ādas, mana atbilde ir nē,” izdevumam Shine atbild medicīnas doktors Džeikobs Teitelbaums (Jacob Teitelbaum), grāmatas Reāls cēlonis. Reāls ārstniecības līdzeklis (Real Cause. Real Cure). „Kamēr alkohols palīdzēs nogādāt ķermenī jebko, kas atrodas tajā eliksīrā, patiesi nav nepieciešams alkoholu aizdedzināt. Lai gan pastāv viens izskaidrojums – ļoti lielais karstums palielina adrenalīna līmeni, tādēļ arī pašā ķermenī rodas atbildes procesi, kas novērš gremošanas traucējumus vai uzlabo vielmaiņu.”

Avots: iraksti.lv
Raksta turpinājums - lapa #1
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv